| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Prawo > Konsument i umowy > Umowy > Finanse > Umowa o prowadzenie rachunku bieżącego - WZÓR

Umowa o prowadzenie rachunku bieżącego - WZÓR

Bank zobowiązuje się do otwarcia i prowadzenia rachunku bankowego bieżącego oraz do przechowywania jego środków pieniężnych i przeprowadzania rozliczeń pieniężnych na jego zlecenie.

§ 11

1. W sprawach nie uregulowanych w niniejszej umowie stosuje się „Regulamin otwierania i prowadzenia rachunków bankowych” stanowiący integralną część niniejszej umowy oraz przepisy Prawa bankowego i Kodeksu cywilnego.

2. O zmianach w Regulaminie otwierania i prowadzenia rachunków bankowych oraz treści umowy Bank zawiadomi Posiadacza rachunku listem poleconym za zwrotnym poświadczeniem odbioru.

§ 12

Niniejszą umowę zawarto na czas nieokreślony z możliwością ........................... - miesięcznego wypowiedzenia przez każdą ze stron umowy, przy czym Bank może wypowiedzieć umowę tylko z ważnych powodów.

§ 13

Wszelkie zmiany umowy, wymagają formy pisemnej pod rygorem nieważności, z wyjątkiem sytuacji, o której mowa w § 5 ust. 1.

§ 14

Umowa została sporządzona w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach, po jednym dla każdej ze stron...........................................          ...........................................
                   Bank                             Posiadacz rachunkuKwituję odbiór Regulaminu otwierania i prowadzenia rachunków bankowych.

Oświadczam, że zapoznałem się z jego treścią oraz zobowiązuję się do jego przestrzegania.


                                               ..........................................
                                                 Posiadacz rachunku

POBIERZ BEZPŁATNY WZÓR: Umowa o prowadzenie rachunku bieżącego

Polecamy artykuły

Narzędzia

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Dominika Miśkiewicz

Prawnik

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od www.infor.pl/prawo
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK