| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Prawo > Sprawy urzędowe > Wybory > Wybory parlamentarne 2011 > Wybory parlamentarne 2011 – kandydaci

Wybory parlamentarne 2011 – kandydaci

Poznaj kandydatów w wyborach parlamentarnych 2011. W poniższym artykule zamieszczamy wykaz osób kandydujących z poszczególnych okręgów wyborczych.

SEJM

Okręg 19 – Warszawa

Platforma Obywatelska

  1. Tusk Donald
  2. Kidawa-Błońska Małgorzata Maria
  3. Rostowski Jacek

Prawo i Sprawiedliwość

  1. Kaczyński Jarosław
  2. Kamiński Mariusz
  3. Gosiewska Małgorzata

Sojusz Lewicy Demokratycznej

  1. Kalisz Ryszard
  2. Balicki Marek
  3. Piechna-Więckiewicz Paulina

Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. Kozakiewicz Władysław
  2. Skóra Sylwester
  3. Węgorzewska-Whiskerd Alicja Dorota

Polska Jest Najważniejsza

  1. Poncyljusz Paweł
  2. Oksiuta Krzysztof
  3. Matyjasiak Wojciech Robert

Ruch Palikota

  1. Palikot Janusz
  2. Nowicka Wanda
  3. Szypuła Tomasz

Polska Partia Pracy

  1. Janiszewska Magdalena
  2. Kania Bogdan
  3. Bielińska Katarzyna Helena

Więcej

Okręg 13 – Kraków

Platforma Obywatelska                              

  1. Raś Ireneusz
  2. Matusik-Lipiec Katarzyna
  3. Gowin Jarosław Adam

Prawo i Sprawiedliwość

  1. Duda Andrzej
  2. Adamczyk Andrzej
  3. Terlecki Ryszard

Sojusz Lewicy Demokratycznej

  1. Kalita Tomasz
  2. Bińczycka Elżbieta
  3. Hartman Jan

Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. Kozak Wojciech
  2. Piątkowska Monika Jadwiga
  3. Domagała Adam Stanisław

Polska Jest Najważniejsza

  1. Owczarski Zbysław
  2. Tworzydło- Woźniak Iwona Maria
  3. Jurczak Marian

Ruch Palikota

  1. Grodzka Anna
  2. Masłowiec Lucjan
  3. Stupkiewicz - Turek Agnieszka

Kongres Nowej Prawicy

  1. Żółtek Stanisław Józef
  2. Szatan Jarosław Kazimierz
  3. Czarnek Norbert Jerzy

Polska Partia Pracy

  1. Wroński Leszek Józef
  2. Jankowska Iwona Beata
  3. Pawlak Artur Wojciech

Więcej

Okręg 9 – Łódź

Platforma Obywatelska

  1. Cezary Grabarczyk
  2. Iwona Śledzińska- Katarasińska
  3. Krzysztof Kwiatkowski

Prawo i Sprawiedliwość

  1. Witold Jan Waszczykowski
  2. Dariusz Barski
  3. Jerzy Andrzej Loba

Sojusz Lewicy Demokratycznej

  1. Joński Dariusz
  2. Pawłowski Sylwester
  3. Małgorzata Niewiadomska-Cudak

Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. Marian Bogusław Kaczmarek
  2. Stanisław Bednarczyk
  3. Monika Krystyna Białas

Polska Jest Najważniejsza

  1. Agnieszka Krystyna Wojciechowska van Heukelom
  2.  Wojciech Zakrzewski
  3. Andrzej Szac

Ruch Palikota

  1. Roman Kotliński
  2. Katarzyna Bartosz
  3. Halina Krysiak

Kongres Nowej Prawicy

  1. Jacek Marian Dobiesz
  2. Maciej Wacław Potapczyk
  3. Jerzy Kazimierz Aren

Więcej

Okręg 3 – Wrocław

Platforma Obywatelska

  1. Zdrojewski Bogdan Andrzej
  2. Wolak Ewa Wanda
  3. Piechota Sławomir Jan

Prawo i Sprawiedliwość

  1. Dawid Bohdan Jackiewicz
  2. Kazimierz Michał Ujazdowski
  3. Paweł Marek Hereniak

Sojusz Lewicy Demokratycznej

  1. Krasoń Janusz
  2. Trela Helena
  3. Syska Michał

Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. Ewa Maria Mańkowska
  2. Włodzimierz Stanisław Chlebosz
  3. Ilona Galia Antoniszyn-Klik

Polska Jest Najważniejsza

  1. Lucjan Dominik Karasiewicz
  2. Adam Robert Ruciński
  3. Elżbieta Beata Fyda
reklama

Narzędzia

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Marek Jurkiewicz

General Manager serwisu infoPraca (Grupo Intercom).

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »