| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XXXI/185/2010 Rady Gminy Gaworzyce

z dnia 29 kwietnia 2010r.

w sprawie podziału gminy Gaworzyce na okręgi wyborcze, ustalenia ich granic i numerów oraz liczbę radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym

Na podstawie art. 92 ustawy z dnia 16 lipca 1998r. - Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (Dz. U. z 2003r. Nr 159 poz. 1547 ze zm.) po rozpatrzeniu wniosku Wójta Gminy Gaworzyce, Rada Gminy Gaworzyce uchwala, co następuje:

§ 1. 1. Dla wyboru Rady Gminy Gaworzyce obszar Gminy Gaworzyce dzieli się na 8 okręgów wyborczych.

2. Numery i granice okręgów wyborczych oraz liczbę radnych wybieranych w poszczególnych okręgach ustala się w sposób następujący:

Numer okręgu wyborczego

Granice okręgu wyborczego

Liczba radnych wybieranych w danym okręgu wyborczym

1

Gaworzyce:
ul. Bankowa, ul. Dworcowa, ul. Głogowska, ul. Główna, ul. Kasztanowa, ul. Kresowa, ul. Krótka, ul. Lipowa, ul. Łąkowa, ul. Mechaniczna, ul. Okrężna

5

2

Dzików, Koźlice

2

3

Dalków

1

4

Gostyń, Mieszków

1

5

Gaworzyce:
ul. Parkowa, ul. Pocztowa, ul. Polna, ul. Poprzeczna, ul. Sąsiedzka, ul. Spokojna, ul. Sportowa, ul. Stawna, ul. Szkolna, ul. Szprotawska

1

6

Grabik, Kurów Wielki, Śrem, Witanowice

1

7

Kłobuczyn

2

8

Korytów, Wierzchowice

2

§ 2. 1. Traci moc Uchwała Nr 20/98 Zarządu Gminy w Gaworzycach z dnia 17 sierpnia 1998r. w sprawie ustalenia liczby okręgów ich granic i numerów oraz liczby radnych wybieranych w każdym okręgu dla wyborów do Rady Gminy w Gaworzycach.

2. Traci moc Uchwała Nr 22/98 Zarządu Gminy w Gaworzycach z dnia 19 sierpnia 1998r. w sprawie zmiany Uchwały Zarządu Gminy w Gaworzycach z dnia 17 sierpnia 1998r. o ustaleniu liczby okręgów ich granic i numerów oraz liczbie radnych wybieranych w każdym okręgu dla wyborów do Rady Gminy w Gaworzycach.

§ 3. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Dolnośląskiego oraz podaniu do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy w Gaworzycach oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy.

Przewodniczący Rady Gminy

Radosław Hajduk

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Rafał Jankowski

Przedsiębiorca, Partner Zarządzający Cafe Finance

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »