| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr 151b/2010 Zarządu Powiatu Kłodzkiego

z dnia 20 sierpnia 2010r.

w sprawie zmiany uchwały nr 235/2009 Zarządu Powiatu Kłodzkiego z dnia 03 grudnia 2009r. w sprawie ustalenia wysokości opłaty za zakwaterowanie i wyżywienie w Domu Wczasów Dziecięcych w Dusznikach Zdroju

Na podstawie art. 32 ust.1 i 2 pkt 4 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (t.j. Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1592 ze. zm.) w związku z § 66 ust. 4 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 7 marca 2005 r. w sprawie rodzajów i szczegółowych zasad działania placówek publicznych, warunków pobytu dzieci i młodzieży w tych placówkach oraz wysokości i zasad odpłatności wnoszonej przez rodziców za pobyt ich dzieci w tych placówkach (Dz. U. Nr 52 poz. 467 ze zm.)

Zarząd Powiatu Kłodzkiego uchwala, co następuje:

§ 1. Wprowadza się zmianę w uchwale nr 235/2009 Zarządu Powiatu Kłodzkiego z dnia 3 grudnia 2009r. w sprawie ustalenia wysokości opłaty za zakwaterowanie i wyżywienie w Domu Wczasów Dziecięcych w Dusznikach Zdroju poprzez dodanie w § 1 ustępu 3 o treści:

"Obniża się opłaty za zakwaterowanie określone w ustępie 1 o 10 zł dla dzieci i młodzieży z terenów dotkniętych klęskami żywiołowymi".Zarząd Powiatu Kłodzkiego na obniżenie stawki będzie wyrażał zgodę każdorazowo.

§ 2. Wykonanie uchwały powierza się Dyrektorowi Domu Wczasów Dziecięcych.

§ 3. Uchwała wchodzi w życie w 14 dni po ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Dolnośląskiego.

Przewodniczący Zarządu


Krzysztof Baldy


Wicestarosta


Marek Bogdał


Etatowy Członek Zarządu


Maciej Awiżeń


Członek Zarządu


Jarosław Zachariasz


Członek Zarządu


Marian Półtoranos


Uzasadnienie

Zgodnie z wnioskiem dyrektora D W D uzupełniono treść uchwały nr 235 z dnia 03 grudnia 2009 Zarządu Powiatu Kłodzkiego w sprawie ustalenia wysokości opłaty zakwaterowanie i wyżywienie w Domu Wczasów Dziecięcych w Dusznikach Zdroju o zapis umożliwiający obniżenie opłaty za zakwaterowanie o 10 zł. Wynika to z coraz częściej występujących na terenie Polski powodzi i innych klęsk żywiołowych .

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł Partnerski

Eksperci portalu infor.pl

Tomasz Kaczorowski

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »