| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Obwieszczenie Starosty Głogowskiego

z dnia 15 grudnia 2010r.

w sprawie operatu opisowo - kartograficznego modernizacji ewidencji gruntów i budynków na obszarze gminy Jerzmanowa

Na podstawie art.24a ust.1 oraz ust.8 ustawy z dnia 17 maja 1989r. Prawo geodezyjne i kartograficzne / Dz.U. z 2010r. Nr 193, poz.1287 / i n f o r m u j ę, że:

Projekt operatu opisowo-kartograficznego modernizacji ewidencji gruntów i budynków w zakresie założenia ewidencji budynków i lokali dla jednostki ewidencyjnej gminy wiejskiej Jerzmanowa, obejmujący obręby: Bądzów, Gaiki-Potoczek, Jaczów, Jerzmanowa, Kurowice-Modła, Kurów-Mały, Łagoszów Mały, Smardzów, stał się operatem ewidencji gruntów i budynków.

Informacja ta podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Dolnośląskiego.

1. Każdy, czyjego interesu prawnego dotyczą dane zawarte w ewidencji gruntów i budynków ujawnione w operacie opisowo-kartograficznym, może w terminie 30 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Dolnośląskiego niniejszej informacji, zgłaszać zarzuty do tych danych. O uwzględnieniu lub odrzuceniu zarzutów starosta rozstrzygnie w drodze stosownej decyzji.

2. Do czasu ostatecznego zakończenia postępowania tj. uprawomocnienia się decyzji w stosunku do gruntów, budynków i lokali, których dotyczą zarzuty - dane ujawnione w operacie opisowo - kartograficznym nie są wiążące.

3. Zarzuty zgłoszone po upływie 30 dni od daty ogłoszenia niniejszej informacji traktowane będą jak wnioski o zmianę danych objętych ewidencją gruntów i budynków.

Starosta Głogowski


Rafael Rokaszewicz

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł partnerski

Eksperci portalu infor.pl

Krzysztof Jurczyk

Pasjonat motoryzacji

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »