| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Zarządzenie nr 49 Wojewody Dolnośląskiego

z dnia 21 lutego 2011r.

w sprawie w sprawie ponownych wyborów do Rady Miejskiej w Strzelinie w okręgu wyborczym nr 3

Na podstawie art. 62 ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. - Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (tekst jednolity: Dz. U. z 2010 r. Nr 176, poz. 1190) w związku z postanowieniami Sądu Okręgowego we Wrocławiu sygn. akt. I Ns 463/10 z dnia 4 stycznia 2011 r. i sygn. akt I Ns 463/10 z dnia 4 lutego 2011 r., zarządzam:

§ 1. 1. Przeprowadzenie ponownego wyboru radnego Rady Miejskiej w Strzelinie w okręgu wyborczym nr 3 w Strzelinie.

2. Czynności wyborcze rozpocząć od ponownego ustalenia wyników głosowania w obwodzie głosowania nr 13 Okręgu Wyborczego nr 3 w Strzelinie przez dotychczasową Obwodową Komisję Nr 13.

3. Dokonanie ponownego ustalenia wyników głosowania i wyników wyborów w okręgu wyborczym nr 3 przez Miejską Komisję Wyborczą w Strzelinie przy uwzględnieniu wyników o których mowa w ust. 2.

§ 2. Komisjami właściwymi do przeprowadzenia ponownych czynności wyborczych wskazanych w § 1 są: Miejska Komisja Wyborcza w Strzelinie i Obwodowa Komisja Wyborcza nr 13 w Strzelinie, powołane do przeprowadzenia wyborów zarządzonych na dzień 21 listopada 2010 r.

§ 3. Datę wykonania czynności, o których mowa w § 1 wyznacza się na niedzielę 20 marca 2011 r.

§ 4. Z dniem podania do publicznej wiadomości niniejszego zarządzenia wygasa mandat radnej Rady Miejskiej w Strzelinie Iwony Kowalskiej z listy nr 21 KWW "STRZELIŃSKI BLOK SAMORZĄDOWY" wybranej w Okręgu Wyborczym nr 3 w Strzelinie, w wyborach przeprowadzonych w dniu 21 listopada 2010 r.

§ 5. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Dolnośląskiego oraz podlega podaniu do publicznej wiadomości, w formie obwieszczenia, na terenie miasta Strzelina.

Wicewojewoda Dolnośląski

Ilona Antoniszyn-Klik

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł partnerski

Eksperci portalu infor.pl

RSM Poland – Audit, Tax, Consulting

Dzięki nam z odwagą spojrzysz w biznesową przyszłość

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »