| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr V/4/11 Rady Miejskiej w Szczawnie-Zdroju

z dnia 7 marca 2011r.

zmieniająca uchwałę nr XVII/45/03 Rady Miejskiej w Szczawnie-Zdroju z dnia 19 grudnia 2003 r. w sprawie ustanowienia płatnej strefy parkowania oraz wysokości stawek za parkowanie pojazdów

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt 15 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jednolity Dz. U. z 2001 r. nr 142, poz. 1591 ze zm.) oraz art. 13 ust. 1 i 13b ustawy z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2000 r. nr 71 poz. 838 ze zm.) Rada Miejska w Szczawnie-Zdroju:

§ 1. Zmienia pkt 1 § 1 uchwały nr XVII/45/03 Rady Miejskiej w Szczawnie-Zdroju z dnia 19 grudnia 2003 r. w sprawie ustanowienia płatnej strefy parkowania oraz wysokości stawek za parkowanie pojazdów, który otrzymuje brzmienie:

"Ustanawia się płatną strefę parkowania:

- na ul. Ratuszowej (od ul. Zdrojowej w kierunku ul. Kościuszki) oraz na przyległym do niej parkingu,

- na ul. Wojska Polskiego (lewa strona od skrzyżowania z ul. Kolejową do skrzyżowania z ul. Ofiar Katynia)".

§ 2. Zmienia § 4 uchwały nr XVII/45/03 Rady Miejskiej w Szczawnie- Zdroju z dnia 19 grudnia 2003 r. w sprawie ustanowienia płatnej strefy parkowania oraz wysokości stawek za parkowanie pojazdów, który otrzymuje brzmienie:

"Zwalnia się od opłat, o których mowa w § 2 ust. 2 pojazdy osób niepełnosprawnych o obniżonej sprawności ruchowej" .

§ 3. Pozostałe zapisy uchwały nie ulegają zmianie.

§ 4. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Szczawna- Zdroju.

§ 5. 1. Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Dolnośląskiego i wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia.

2. Uchwałę podaje się do publicznej wiadomości w Biuletynie Informacji Publicznej oraz poprzez jej wywieszenie na tablicy informacyjnej Urzędu Miejskiego w Szczawnie-Zdroju.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Szczawnie-Zdroju


Stanisław Borkusz

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł partnerski

Eksperci portalu infor.pl

Andersen Tax & Legal

Andersen Tax & Legal w Polsce tworzy zespół doświadczonych ekspertów oferujących kompleksową obsługę prawną, najwyższej klasy doradztwo podatkowe, doradztwo w zakresie cen transferowych i outsourcing księgowy.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »