reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XVI/64/11 Rady Miejskiej w Mieroszowie

z dnia 23 sierpnia 2011r.

w sprawie utworzenia odrębnego obwodu głosowania, ustalenia numeru, granic i siedziby obwodowej komisji wyborczej w celu przeprowadzenia głosowania w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

Na podstawie art. 12 § 4, § 11 i § 12 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy (tj. Dz. U. Nr 21, poz. 112 z późn. zm.) w związku z Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 4 sierpnia 2011 r. w sprawie zarządzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. Nr 162, poz. 978) Rada Miejska w Mieroszowie, na wniosek Burmistrza Mieroszowa uchwala co następuje:

§ 1. Tworzy się odrębny obwód głosowania, ustala się numer, granice oraz siedzibę obwodowej komisji wyborczej w celu przeprowadzenia głosowania w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 9 października 2011 r.

-Nr obwodu głosowania

-Granice Obwodu Głosowania

-Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej

-8

-Sanatoria Dolnośląskie Spółka z o. o. w Sokołowsku, w tym:1. Specjalistyczny Szpital Chorób Płuc "Biały Orzeł" przy ul. Parkowej 3-5 w Sokołowsku;2. Zakład Opiekuńczo - Leczniczy "Odrodzenie" przy ul. Głównej 15 w Sokołowsku;3. Zakład Opiekuńczo - Leczniczy "Górnik" przy ul. Głównej 22 w Sokołowsku.

-Specjalistyczny Szpital Chorób Płuc "Biały Orzeł",ul. Parkowa 3-5,Sokołowsko,58-350 Mieroszówtel. 84 58 240

§ 2. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Mieroszowa.

§ 3. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Dolnośląskiego oraz na tablicy informacyjnej Urzędu Miejskiego w Mieroszowie.

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Andrzej Kowalski

Doradca podatkowy z kilkunastoletnim stażem w różnych organach podatkowych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama