| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Aneks nr 4 Wojewody Lubuskiego

z dnia 26 listopada 2013r.

do Porozumienia z dnia 31 grudnia 2011 roku w sprawie powierzenia wykonywania przez jednostki organizacyjne Państwowej Straży Pożarnej na obszarze województwa lubuskiego zadań polegających na przyjmowaniu zgłoszeń alarmowych oraz obsłudze numeru alarmowego 112, kwalifikacji zgłoszeń i ich przekazywaniu do właściwych służb oraz dysponowaniu podległych sił i środków ratowniczych

podpisanego pomiędzy: Wojewodą Lubuskim Jerzym Ostrouchem, zwanym dalej "Wojewodą" a Lubuskim Komendantem Wojewódzkim Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wlkp.
bryg. mgr inż. Hubertem Harasimowiczem, zwanym dalej "Komendantem Wojewódzkim PSP" zwanego dalej "Porozumieniem"

Na podstawie art. 1 ust. 1 ustawy z dnia 15 grudnia 2011 roku o zmianie ustawy o ochronie przeciwpożarowej oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2011 r. Nr 288, poz. 1688) oraz art. 20 ustawy z dnia 23 stycznia 2009 r. o wojewodzie i administracji rządowej w województwie zwanej dalej Ustawą (Dz. U. Nr 31, poz. 206), Strony zawartego Porozumienia postanawiają wprowadzić następujące zmiany w jego treści:

§ 1. W związku ze zmianą zasięgu terytorialnego obszaru województwa lubuskiego obejmującego realizację przez jednostki organizacyjne PSP zadań związanych z przyjmowaniem i obsługą numeru alarmowego 112, wynikającą z uruchomienia centrum powiadamiania ratunkowego, obsługującego zgłoszenia z numeru 112, ulega zmianie § 1 Porozumienia i otrzymuje następującą treść:

§ 1. Na mocy niniejszego porozumienia Wojewoda powierza, wykonywanie przez jednostki organizacyjne Państwowej Straży Pożarnej na obszarze powiatów: nowosolskiego, wschowskiego, żarskiego, żagańskiego, zielonogórskiego i miasta Zielona Góra zadania określonego w art. 14a ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 24 sierpnia 1991 r. o ochronie przeciwpożarowej Dz. U. z 2009 r., Nr 178, poz. 1380 z późn.zm.) tj.:

- przyjmowania zgłoszeń alarmowych oraz obsługę numeru alarmowego 112.

§ 2. Aneks Porozumienia podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Lubuskiego.

§ 3. Aneks wchodzi w życie z dniem 26 listopada 2013 roku o godz. 1100.

§ 4. Aneks został sporządzony w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach, po jednym egzemplarzu dla każdej ze Stron.

Wojewoda Lubuski


Jerzy Ostrouch

Lubuski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wlkp.


Hubert Harasimowicz

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł partnerski

Eksperci portalu infor.pl

Edyty Grubek EG Usługi Księgowe

Biuro księgowe

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »