| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr LII/441/14 Rady Miejskiej w Ozorkowie

z dnia 27 marca 2014r.

w sprawie nadania nazw ulicom

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt 13 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jednolity: Dz.U. z 2013 r. poz. 594, poz. 645, poz. 1318) Rada Miejska w Ozorkowie uchwala, co następuje:

§ 1. Nowo powstałej ulicy bez wylotu położonej w Ozorkowie, określonej według ewidencji gruntów i budynków jako działka nr 402 w obrębie ewidencyjnym nr 8, stanowiącej drogę publiczną gminną, biegnącej od ulicy Lipowej w kierunku północnym, równolegle do ulicy J. Kochanowskiego, nadać nazwę: ul. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.

§ 2. Nowo powstałej ulicy położonej w Ozorkowie, określonej według ewidencji gruntów i budynków jako działka nr 393 w obrębie ewidencyjnym nr 8, stanowiącej drogę publiczną gminną, biegnącej od ulicy oznaczonej jako działka nr 402 w obrębie 8 w kierunku zachodnim do ulicy Unii Europejskiej, będącej kontynuacją ulicy Wspólnej, nadać nazwę: ul. Wspólna.

§ 3. Nowo powstałej ulicy bez wylotu położonej w Ozorkowie, określonej według ewidencji gruntów i budynków jako działka nr 427 w obrębie ewidencyjnym nr 8, stanowiącej drogę publiczną gminną, biegnącej od ulicy oznaczonej jako działka nr 416 w obrębie 8 w kierunku południowym, równolegle do ulicy Unii Europejskiej, nadać nazwę: ul. Bitwy nad Bzurą.

§ 4. Nowo powstałej ulicy położonej w Ozorkowie, określonej według ewidencji gruntów i budynków jako działka nr 436 w obrębie ewidencyjnym nr 8, biegnącej od ulicy Józefa Piłsudskiego w kierunku wschodnim do ulicy oznaczonej jako działka nr 427 w obrębie 8, nadać nazwę: ul. 2 Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich.

§ 5. Nowo powstałej ulicy położonej w Ozorkowie, określonej według ewidencji gruntów i budynków jako działki nr 450 i 451 w obrębie ewidencyjnym nr 8, stanowiącej drogę publiczną gminną, biegnącej od ulicy Stanisława Małachowskiego w kierunku wschodnim do ulicy oznaczonej jako działka nr 427 w obrębie 8 oraz dalej do ulicy Unii Europejskiej, nadać nazwę: ul. Tadeusza Kutrzeby.

§ 6. Szczegółowy przebieg ulic określają załączniki nr 1 i nr 2 do uchwały.

§ 7. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Miasta Ozorkowa.

§ 8. Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Łódzkiego i wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia jej ogłoszenia.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Ozorkowie


mgr Roman Kłopocki


Załącznik nr 1 do uchwały nr LII/441/14
Rady Miejskiej w Ozorkowie
z dnia 27 marca 2014 r.

infoRgrafika


Załącznik nr 2 do uchwały nr LII/441/14
Rady Miejskiej w Ozorkowie
z dnia 27 marca 2014 r.

infoRgrafika

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł Partnerski

Eksperci portalu infor.pl

Strict Minds Communication

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »