| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XXX.13.2014 Rady Gminy Siemiątkowo

z dnia 28 kwietnia 2014r.

w sprawie zmiany uchwały Rady Gminy Siemiątkowo w sprawie podziału Gminy Siemiątkowo na okręgi wyborcze, ustalenia ich granic i numerów oraz liczby radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym

Na podstawie art. 419 § 2 i 4, art. 420 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112 ze zm.) oraz art. 18 ust. 2 pkt 15 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jednolity: Dz. U. z 2013 r., poz. 594 z późn. zm.) na wniosek Wójta Gminy Siemiątkowo, Rada Gminy Siemiątkowo postanawia:

§ 1. W załączniku do uchwały nr XVI/24/2012 z dnia 13 czerwca 2012 r. w sprawie podziału Gminy Siemiątkowo na okręgi wyborcze, ustalenia ich granic i numerów oraz liczby radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym, w granicy okręgu Nr 10 dokonuje się zmiany zapisu „Kościelna numery parzyste od numeru 2 do 22” na zapis „Kościelna numery parzyste od numeru 2 do 24”.

§ 2. Wykonanie uchwały powierza się Wójtowi Gminy Siemiątkowo.

§ 3. Po jednym egzemplarzu uchwały przekazuje się niezwłocznie Wojewodzie Mazowieckiemu
i Komisarzowi Wyborczemu w Ciechanowie.

§ 4. Na ustalenia Rady Gminy Siemiątkowo w sprawie okręgów wyborczych wyborcom, w liczbie co najmniej 15, przysługuje prawo wniesienia skargi do Komisarza Wyborczego
w Ciechanowie w terminie 5 dni od daty podania uchwały do publicznej wiadomości.

§ 5. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Mazowieckiego oraz podaniu do publicznej wiadomości w sposób zwyczajowo przyjęty.

Przewodniczący Rady


Dorota Lorenc

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Odszkodowania Campter

Campter Odszkodowania uzyskuje odszkodowania dla osób poszkodowanych w wypadkach oraz na skutek zdarzeń losowych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »