| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XL/227/2014 Rady Gminy w Górznie

z dnia 11 kwietnia 2014r.

w sprawie utworzenia odrębnego obwodu głosowania na terenie Gminy Górzno dla przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego

Na podstawie art. 12 § 4 ustawy z dnia 5 stycznia 2011r. Kodeks Wyborczy (Dz.U. z 2011r. Nr 21, poz. 112 z późn. zm.),  na wniosek Wójta Gminy Górzno z dnia 20 marca 2014r. w sprawie utworzenia odrębnego obwodu głosowania w Ośrodku Rehabilitacji NZOZ Medi-system Ostrowia w Wólce Ostrożeńskiej, uchwala się co następuje:

§ 1. 1. Do przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na 25 maja 2014r. tworzy się odrębny obwód głosowania Nr 8 – dla pacjentów Ośrodka  Rehabilitacji NZOZ Medi-system Ostrowia w Wólce Ostrożeńskiej , poza stałymi obwodami głosowania określonymi w załączniku do uchwały Rady Gminy Górzno Nr XXVI/138/2012 z dnia 27 grudnia 2012r. w sprawie podziału Gminy Górzno na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych.

2. Siedzibę obwodowej komisji wyborczej dla wyborców przebywających w Ośrodku Rehabilitacji NZOZ Medi-system Ostrowia w Wólce Ostrożeńskiej ustala się w budynku  Ośrodka w Wólce Ostrożeńskiej.

§ 2. Na podstawie art. 12 § 13 ustawy z dnia 5 stycznia 2011r. Kodeks wyborczy (Dz.U.Nr 21, poz.112 z późn. zm.) na powyższą uchwałę wyborcom w liczbie co najmniej 15, przysługuje prawo wniesienia skargi do Komisarza Wyborczego w Siedlcach w terminie 5 dni od daty podania do publicznej wiadomości.

§ 3. Wykonanie uchwały powierza się Wójtowi Gminy.

§ 4. Uchwała podlega podaniu do publicznej wiadomości na terenie Gminy Górzno w sposób zwyczajowo przyjęty t.j. przez rozplakatowanie na tablicach ogłoszeń w sołectwach.

§ 5. Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Mazowieckiego.

§ 6. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Przewodniczący Rady Gminy


Krzysztof Skwarek

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Aleksandra Fiszer

Starszy Specjalista ds. Projektów HR

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »