| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie Starosty Sokołowskiego

z dnia 19 października 2015r.

W SPRAWIE ZGŁASZANIA KANDYDATÓW NA CZŁONKÓW POWIATOWEJ SPOŁECZNEJ RADY DO SPRAW OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH NA LATA 2016 - 2019

Na podstawie art. 44 b ust. 1 i art. 44 c ust. 2 i 3 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych ( Dz. U. z 2011r. Nr 127, poz. 721, z późn. zm.) oraz na podstawie § 9 Rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2003r. w sprawie organizacji oraz trybu działania wojewódzkich i powiatowych społecznych rad do spraw osób niepełnosprawnych ( Dz. U. Nr 62, poz. 560), uprzejmie informuję, iż w terminie od dnia zamieszczenia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Mazowieckiego do dnia 15 grudnia 2015r. istnieje możliwość zgłaszania kandydatów na członków Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych działającej w powiecie sokołowskim.

Do zgłaszania kandydatów upoważnione są działające na terenie powiatu sokołowskiego organizacje pozarządowe, fundacje oraz przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego (powiatu i gmin).

Dokumenty zgłoszeniowe z podaniem imienia, nazwiska, adresem, telefonem, miejscem zatrudnienia, informacją dotyczącą pracy na rzecz osób niepełnosprawnych oraz uzasadnieniem kandydatury, proszę składać w zamkniętej kopercie w Sekretariacie Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim, ul. Wolności 23, 08-300 Sokołów Podlaski w dni powszednie w godzinach 8.00 - 16.00 lub przesłać za pośrednictwem poczty na w/w adres w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 grudnia 2015r. W przypadku zgłoszeń przesłanych za pośrednictwem poczty, datą wpływu zgłoszenia będzie data jego doręczenia.

Starosta Sokołowski


Leszek Iwaniuk

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Tax Angels Group Limited

Tax Angels Group Limited to kancelaria podatkowa, tworzona przez zespół doradców wspierających przedsiębiorców w zakresie otwierania firm za granicą, w szczególności w Wielkiej Brytanii i Szkocji.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »