| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Aneks Nr 2 Zarządu Powiatu w Kluczborku

z dnia 5 kwietnia 2011 r.

do Porozumienia Nr 8/2006 w sprawie współpracy Powiatu Nowotomyskiego z Powiatem Kluczborskim w zakresie dokształcania zawodowego młodocianych, uczęszczających do oddziałów wielozawodowych w zasadniczych szkołach zawodowych prowadzonych przez koordynatora wojewódzkiego - Wojewódzki Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Kluczborku w ośrodkach dokształcania zawodowego działających na terenie województwa opolskiego oraz innych województw

§ 1. W §4 Porozumienia nr 8/2006 w sprawie współpracy Powiatu Nowotomyskiego z Powiatem Kluczborskim w zakresie dokształcania zawodowego młodocianych uczęszczających do oddziałów wielozawodowych w zasadniczych szkołach zawodowych, prowadzonego przez koordynatora wojewódzkiego - Wojewódzki Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Kluczborku w ośrodkach dokształcania zawodowego działających na terenie województwa opolskiego oraz innych województw, zawartym w dniu 20 grudnia 2006 r. pkt. 1 otrzymuje nowe brzmienie:

"1) odpłatność na rok szkolny 2010/2011, za udział młodocianych w turnusach dokształcających w zakresie teoretycznych przedmiotów zawodowych, wynosi 300,00 zł."

§ 2. Aneks wchodzi w życie z dniem podpisania i ma zastosowanie w roku szkolnym 2010/2011.

§ 3. Aneks podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Opolskiego i Dzienniku Urzędowym Województwa Wielkopolskiego.


§ 4. Aneks sporządzono w sześciu jednobrzmiących egzemplarzach, po dwa dla każdej ze stron i dwa dla celów ogłoszenia w dziennikach urzędowych województw.

Przewodniczący Zarządu


Piotr Pośpiech


Wicestarosta Kluczborski


Mieczysław Czapliński

Przewodniczący Zarządu


Andrzej Wilkoński


Wicestarosta Nowotomyski


Józef Ast


Skarbnik Powiatu Kluczborskiego


Wanda Słabosz


Skarbnik Powiatu Nowotomyskiego


Janusz Daszkiewicz

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Eksperci BUDTRADE.pl

Ekipa BUDTRADE.pl to fachowcy w dziedzinie materiałów budowlanych oraz ich efektywnego wykorzystania.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »