reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała Nr XIII/98/11 Rady Miejskiej w Byczynie

z dnia 31 sierpnia 2011 r.

w sprawie ustalenia planu sieci oraz granic ich obwodów publicznych szkół podstawowych i gimnazjum prowadzonych przez gminę Byczyna

Na podstawie art. 17 ust. 4 ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz. U. z 2004 r. Nr 256, poz. 2572 z późn. zm.) Rada Miejska w Byczynie uchwala, co następuje:

§ 1. Ustala się plan sieci oraz granice obwodów publicznych szkół podstawowych oraz publicznego gimnazjum w strukturach organizacyjnych, jak następuje:

1. Publiczna Szkoła Podstawowa w Byczynie w strukturze organizacyjnej I - VI obejmująca miasto Byczyna oraz sołectwa: Ciecierzyn, Gołkowice, Jakubowice, Jaśkowice, Polanowice, Proślice, a także przysiółki : Długa i Brzózki.

2. Publiczna Szkoła Podstawowa w Biskupicach w strukturze organizacyjnej I - VI obejmująca sołectwa: Biskupice, Dobiercice, Chudoba, Kochłowice, Paruszowice i Sarnów.

3. Publiczna Szkoła Podstawowa w Roszkowicach w strukturze organizacyjnej I - VI obejmująca sołectwa: Borek, Gosław, Nasale, Pogorzałka, Pszczonki, Roszkowice, Sierosławice i Wojsławice.

4. Publiczne Gimnazjum w Byczynie obejmujące miejscowości: miasto Byczyna i sołectwa: Biskupice, Borek, Chudoba, Ciecierzyn, Dobiercice, Gołkowice, Gosław, Jakubowice, Janówka, Jaśkowice, Kochłowice, Kostów, Miechowa, Nasale, Paruszowice, Pogorzałka, Polanowice, Proślice, Pszczonki, Roszkowice, Sarnów, Sierosławice, Wojsławice oraz przysiółki : Brzózki i Długa.

§ 2. Traci moc uchwała Nr XLI/300/09 Rady Miejskiej w Byczynie z dnia 28 maja 2009 roku w sprawie ustalenia planu sieci oraz granic ich obwodów publicznych szkół podstawowych i gimnazjum prowadzonych przez gminę Byczyna.

§ 3. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Byczyny.

§ 4. Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Opolskiego i wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia z mocą obowiązującą od dnia 1 września 2011 r.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Byczynie

Grzegorz Kapica

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Ewa Ręczkowska

Specjalista w zakresie księgowości, kadr i płac

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama