| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała Nr XXXIII/414/13 Rady Miasta Kędzierzyn-Koźle

z dnia 28 lutego 2013 r.

w sprawie podziału Gminy Kędzierzyn-Koźle na stałe obwody głosowania, ustalenia ich granic i numerów oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych

Na podstawie art.12 § 2 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy
(Dz. U. nr 21 poz.221 z późn. zm.[1]) ) oraz art. 14 ust.1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Przepisy wprowadzające ustawę - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 113, z późn. zm.[2]) ) Rada Miasta Kędzierzyn-Koźle uchwala, co następuje:

§ 1. Na wniosek Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle dokonuje się następującego podziału Gminy Kędzierzyn-Koźle na stałe obwody głosowania, ustalenia ich granic i numerów oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych:

NUMER OBWODU GŁOSOWANIA


GRANICE OBWODU GŁOSOWANIA


SIEDZIBA OBWODOWEJ
KOMISJI WYBORCZEJ

OSIEDLE ZACHÓD

1.

ULICE: Archimedesa - numery nieparzyste od 23 do końca i numery parzyste od 12 do końca, Artylerzystów, Grenadierów, Jana Kochanowskiego, Zbigniewa Herberta, Juliana Ursyna Niemcewicza, Kolejowa, Lucjana Szenwalda, Ignacego Łukasiewicza - numery nieparzyste od 17 do końca i parzyste od 16 do końca, Piastowska - numery nieparzyste od 63 do końca i numery parzyste od 30 do końca, Pokucie, Saperska, Słowiańska, Stolarska, Świętojańska, Tadeusza Jasińskiego, Zawiszy Czarnego.

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 12
ul. Piastowska 30

OSIEDLE ZACHÓD

2.

ULICE: Archimedesa - numery nieparzyste od 1 do 21
i numery parzyste od 2 do 10, Józefa Balwirczaka, Bolesława Chrobrego, Filtrowa, Gazowa, Husarska, Kadetów, Kanonierów, Mikołaja Kopernika, Zygmunta Krasińskiego, Gustawa Morcinka, Mikołaja z Koźla, Emilii Plater, Leopolda Staffa, Piastowska - numery nieparzyste od 27 do 61 i numery parzyste od 16 do 28, Polna, Przytulna, Promenada Księdza Ludwika Rutyny, Synów Pułku, Życzliwa.

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 12
ul. Piastowska 30

OSIEDLE STARE MIASTO

3.

ULICE: Anny, Bohaterów Westerplatte, Norberta Bończyka, Karpacka, Marii Konopnickiej, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Ignacego Łukasiewicza - numery nieparzyste od 1 do 15 i numery parzyste od 2 do 6, Pamięci Sybiraków, Piastowska - numery nieparzyste od 1 do 25 i numery parzyste od 2 do 14, Grzegorza Piramowicza, Plac Rady Europy, Władysława Planetorza, Józefa Poniatowskiego, Portowa - numery nieparzyste od 1 do 35 i numery parzyste od 2 do 28, Plac Rady Europy, Rynek, Sądowa, Zamkowa, Gabrieli Zapolskiej, Złotnicza, Stefana Żeromskiego.

Publiczne Gimnazjum Nr 1
ul. Grzegorza Piramowicza 304.

OSIEDLE STARE MIASTO

ULICE: 24 Kwietnia, Antoniego Czechowa,
dr Wojciecha Czerwińskiego, Isaaka Dunajewskiego,
Xawerego Dunikowskiego - numery nieparzyste od 21 do końca i numery parzyste od 16 do końca, Garncarska, Bolesława Limanowskiego, Lwowska, Racławicka, Plac Raciborski, Franklina Delano Roosevelta, Henryka Sienkiewicza, Skarbowa, Marii Skłodowskiej-Curie, Jana Smolenia, Spółdzielców, Stara Odra, Targowa, Wyspa.

Zespół Szkół Zawodowych
im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2


5.

OSIEDLE KŁODNICA

ULICE: Józefa Chełmońskiego, Elewatorowa, Aleksandra Gierymskiego, Artura Grottgera, Grzybowa, Jasna, Kasztanowa, Kłodnicka - numery nieparzyste od 35 do końca i numery parzyste od 32 do końca, Kłosowa, Krzywa, Juliusza Kossaka, Jacka Malczewskiego, Marynarska, Piotra Michałowskiego, Młynarska, Gabriela Narutowicza, Antoniego Edwarda Odyńca, Pocztowa, Portowa - numery nieparzyste od 37 do końca i numery parzyste od 30 do końca, Sportowa, Karola Szymanowskiego, Torowa, Wandy, Żabieniecka, Żeglarska.

Zespół Szkół Miejskich Nr 2
(Publiczna Szkoła
Podstawowa Nr 15)
ul. Karola Szymanowskiego 19

OSIEDLE KŁODNICA

6.

ULICE: Agrestowa, Błonie, Jana Cybisa, Dobra, Xawerego Dunikowskiego - numery nieparzyste od 1 do 19 i numery parzyste od 2 do 6, Wojciecha Drzymały, Piotra Gaszowca, Gminna, Mikołaja Goltberga, Jerzego Góreckiego, Marcina Helwiga, Jagiellońska, Kłodnicka -numery nieparzyste od 1 do 33 i numery parzyste od 2 do 30, Kowalska, Ignacego Krasickiego, Franciszka Krzyszowca, Leśna, Litewska, prof. Karola Joncy, Bernarda Mikusza, Miodowa, Nektarowa, Olszowa, Osiedlowa, Piaskowa, Promyk, Przedwiośnie, Ignatzego Richtera, Wita Stwosza, Leonida Teligi, Ustronie, Plac Richarda Wagnera, Wałowa, Stanisława Wyspiańskiego.

Zespół Szkół Specjalnych
ul. Ignacego Krasickiego 10

OSIEDLE POGORZELEC

7.

ULICE: Aleja Armii Krajowej,Fryderyka Chopina, Koszykowa, Kozielska, Młyńska, Stanisława Moniuszki, Odrzańska, Ignacego Paderewskiego, Stara, Tartaczna, Henryka Wieniawskiego.

Publiczne Przedszkole nr 2
ul. Kozielska 3

OSIEDLE POGORZELEC

8.

ULICE: Arki Bożka, Józefa Bema - numery nieparzyste od 1 do 7 i numery parzyste od 2 do 20, Janusza Korczaka, Tadeusza Kościuszki - numery nieparzyste od 1 do 19
i numery parzyste 2 do 12, Juliusza Ligonia, Mikołaja Reja, Gen. Władysława Sikorskiego, Piotra Skargi - numery nieparzyste od 1 do 13 i numery parzyste od 2 do 22, Jana Sobieskiego, Towarowa.

Publiczne Gimnazjum Nr 3
ul. Piotra Skargi 11

OSIEDLE POGORZELEC

9.

ULICE: Aleja Róż, Bławatków, Bratków, Goździków, Konwalii, Krokusów, Niezapominajek, Plac Pamięci Rodła, Sasanek, Piotra Skargi - numery nieparzyste od 15 do końca i numery parzyste od 24 do końca, Sosnowa, Stokrotek, Zielona.

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 11
Aleja Partyzantów 30

OSIEDLE POGORZELEC

10.

ULICE: Cicha, Dębowa, Józefa Elsnera, Gliwicka, Jana Kilińskiego, Tadeusza Kościuszki - numery nieparzyste od 21 do końca i numery parzyste od 14 do końca, Kwiatowa, Adama Mickiewicza, Czesława Miłosza, Cypriana Kamila Norwida, Elizy Orzeszkowej, Przechodnia, Juliusza Słowackiego, Żwirki i Wigury.

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5
ul. Tadeusza Kościuszki 41

OSIEDLE POGORZELEC

11.

ULICE: Aleja Partyzantów, Józefa Bema - numer 22, Plac Gwardii Ludowej, Wierzbowa.

Publiczne Przedszkole Nr 23
ul. Wierzbowa 4


OSIEDLE ŚRÓDMIEŚCIE


12.

ULICE: Aleja Jana Pawła II - numery nieparzyste od 1 do 17 i numery parzyste od 2 do 14, Konstantego Damrota - numery nieparzyste od 1 do 9 i numery parzyste od 2 do 18, Dworcowa, Jana Dzierżonia, Aleksandra Głowackiego, Krótka, Jana Matejki, Karola Miarki, Plac Grunwaldzki, Plac Wolności, Powstańców, Pusta, Romualda Traugutta, Wąska.

II Liceum Ogólnokształcące
ul. Jana Matejki 19

OSIEDLE ŚRÓDMIEŚCIE

13.

ULICE: 11 Listopada, Konstantego Damrota - numery nieparzyste od 11 do końca i numery parzyste od 20 do końca, Romana Dmowskiego, Jurija Gagarina, Harcerska, Pionierów numer 2.

Publiczne Gimnazjum Nr 4
ul. 1 Maja 3

OSIEDLE ŚRÓDMIEŚCIE

14.

ULICE: Aleja Jana Pawła II - numery nieparzyste 29 i 35 oraz numery parzyste od 16 do 38, Aleja Ignacego Lisa, Aroniowa, Astrów, Bałtycka, Doktora Judyma, Henryka Dąbrowskiego, Grunwaldzka - numery nieparzyste od 1 do 67 i numery parzyste od 2 do 66, Jagodowa, Jarzębinowa, Kanałowa, Kościelna, Malinowa, Miła, Morelowa, Nowa, Parkowa, Piękna, Pionierów - numery nieparzyste 1 i 3, Plac Młodzieży, Pogodna, Poprzeczna, Poziomkowa, Północna, Przyjemna, Kazimierza Pułaskiego, Zamknięta, Zaścianek, Zgodna.

Dom Kultury "Chemik"
Aleja Jana Pawła II 27

OSIEDLE ŚRÓDMIEŚCIE

15.

ULICE: 1 Maja, Józefa Lompy, Plebiscytowa, Pawła Stalmacha, Słoneczna.

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6
ul. Pawła Stalmacha 20

OSIEDLE ŚRÓDMIEŚCIE

16.

ULICE: 9 Maja, Biały Ług, Kosmonautów, Pionierów - numery nieparzyste 5 i 7 oraz numer 6, Wojska Polskiego.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9
ul. Jurija Gagarina 3

OSIEDLE PIASTÓW

17.

ULICE: Leszka Białego, Bolesława Krzywoustego, Kazimierza Wielkiego.

Publiczne Przedszkole Nr 24
ul. Leszka Białego 7

OSIEDLE PIASTÓW

18.

ULICE: Karola Chodkiewicza, Walentego Fojkisa, Romana Horoszkiewicza, Jana Kellera, Zygmunta Kuczyńskiego , Wojciecha Korfantego - numer 3, Józefa Wieczorka - numery parzyste 2, 4 i 6, Alfonsa Zgrzebnioka.

Budynek Administracji Osiedla Nr 5 - klub "Kajtek"
ul. Królowej Jadwigi 10

OSIEDLE PIASTÓW

19.

ULICE: Aleja Jana Pawła II - numery nieparzyste od 39 do końca i numery parzyste 46 do końca, Dobrawy, Władysława Łokietka, Mieszka I.

Zespół Szkół Miejskich Nr 1 (Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 19)
ul. Mieszka I 4

OSIEDLE PIASTÓW

20.

ULICE: Przemysława II, Bolesława Śmiałego.

Publiczne Przedszkole Nr 26
ul. Bolesława Śmiałego 5

OSIEDLE PIASTÓW

21.

ULICE: Adama Benisza, Bulwar Wschodni, Karola Gajdzika, Królowej Jadwigi, Wojciecha Korfantego -numery nieparzyste od 5 do 19 i numery parzyste od 8 do 12, Janusza Meissnera, Józefa Wieczorka - numery nieparzyste od 1 do 17 i numery parzyste od 8 do 16.

Budynek Administracji Osiedla Nr 5 - klub "Kajtek"
ul. Królowej Jadwigi 10


OSIEDLE BLACHOWNIA

22.

ULICE: Władysława Broniewskiego, Kornela Makuszyńskiego, Niepodległości, Wincentego Pstrowskiego, Władysława Reymonta, Juliana Tuwima, Wyzwolenia, Zwycięstwa.

Dom Kultury Lech"
ul. Wyzwolenia 7b


23.

OSIEDLE PRZYJAŹNI

ULICE: Boczna, Energetyków, Ludowa, Naftowa, Owocowa, Przyjaźni, Stara Droga, Stara Śluza, Strzelecka, Szkolna.

Zespół Szkół Miejskich Nr 3 (Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 10)
ul. Szkolna 3

OSIEDLE LENARTOWICE

24.

ULICE: Heleny Modrzejewskiej, Zofii Nałkowskiej, Nowowiejska, Połanieckich, Jeremiego Przybory, Lwa Tołstoja, Leona Wyczółkowskiego.

Zespół Szkół Miejskich Nr 1 (Środowiskowy Hufiec Pracy)
ul. Nowowiejska 8

OSIEDLE SŁAWIĘCICE

25.

ULICE: 8 Marca, Adama Asnyka, Stefana Batorego, Ignacego Daszyńskiego, Dąbrowszczaków, Edwarda Dembowskiego, Ks. Amanda Droni, Josepha von Eichendorffa, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Poli Gojawiczyńskiej, Kameralna, Jana Kasprowicza, Roberta Kocha, Hugo Kołłątaja, Leona Kruczkowskiego, Książąt Opolskich, Mała, Niezdrowicka, Władysława Orkana, Powstańca Filipa Pieli, Aleksandra Puszkina, Sadowa, Serdeczna, Sławięcicka, Spacerowa, Stanisława Staszica, Szczęśliwa, Ks. Piotra Ściegiennego, Świerkowa, Kazimierza Przerwy Tetmajera, Księdza Jana Twardowskiego, Kornela Ujejskiego, Walerego Wróblewskiego, Wydmowa, Narcyzy Żmichowskiej.

Zespół Szkół Miejskich Nr 4
(Publiczna Szkoła
Podstawowa Nr 16)
ul. Sławięcicka 96

OSIEDLE MIEJSCE KŁODNICKIE

26.

ULICE : Czajki, Czyżyków, Jaskółek, Krucza, Kukułcza,Skowronków, Słowicza, Szpaków.

Strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej Miejsce Kłodnickie
ul. Szpaków 11

OSIEDLE ROGI

27.

ULICE: Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Błękitna, Bukowa, Księdza Stanisława Dutki, Główna, Kosynierów, Lasoki, Łąkowa, Ptasia, Rajska, Rybarze, Stawowa, Stoczniowców, Mjr. Henryka Sucharskiego, Wodna, Zacisze.

Osiedlowy Dom Kultury "Kubiczek"
ul. Główna 54

OSIEDLE POŁUDNIE

28.

ULICE: Cmentarna, Głubczycka, Klonowa, Waleriana Łukasińskiego, Raciborska, Wiklinowa, Wrzosowa.

Dom Kultury "Koźle"
ul. Skarbowa 10

OSIEDLE AZOTY

29.

ULICE: Chemików, Dąbrowa Leśna, Władysława Grabskiego, Jordanowska, Mostowa, Józefa Piłsudskiego, Przodowników Pracy, Ludwika Waryńskiego, Wincentego Witosa.

Zespół Szkół Miejskich Nr 5 (Publiczna Szkoła
Podstawowa Nr 3 )
ul. Przodowników Pracy 14

OSIEDLE CISOWA

30.

ULICE: Barbary, Jana Brzechwy, Ciasna, Dolna, Elżbiety, Aleksandra Fredry, Górna, Jesienna, Letnia, Lokalna, Marii, Modra, Nadrzeczna, Odległa, Okrężna, Orna, Piesza, Pochyła, Prosta, Przeskok, Radosna, Skrajna, Urszuli, Wakacyjna, Wesoła, Wiosenna, Wspólna, Zakątek, Zofii.

Zespół Szkolno- Przedszkolny Nr 1
(Publiczna Szkoła
Podstawowa Nr 18)
ul. Jana Brzechwy 80

OSIEDLE KUŹNICZKA

31.

ULICE: Akacjowa, Aleja Spokojna, Brzozowa, Gajowa, Głogowa, Grabowa, Grunwaldzka - numery parzyste od 68 do końca i numery nieparzyste od 69 do końca , Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Leszczynowa, Lipowa, Modrzewiowa, Morwowa, Ogrodowa, Orzechowa, Platanowa, Starowiejska, Topolowa, Wiśniowa.

Siedziba Rady Osiedla "Kuźniczka"
ul. Grunwaldzka 83

§ 2. Wykonanie uchwały powierza się Prezydentowi Miasta Kędzierzyn-Koźle.

§ 3. 1. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Opolskiego i ma zastosowanie do wyborów zarządzonych po kadencji, w czasie której uchwała weszła w życie.

2. Uchwała zostaje podana do publicznej wiadomości na stronie podmiotowej Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle.

Przewodnicząca Rady Miasta Kędzierzyn-Koźle


Elżbieta Czeczot


[1]) Zmiany wymienionej ustawy zostały ogłoszone w Dz. U. Nr 26 poz. 134, Nr 94 poz.550, Nr 102 poz.588, Nr 134 poz. 777, Nr 147 poz. 881, Nr 149 poz.889, Nr 171 poz.1016 i Nr 217 poz.1281 oraz w Dz.U. z 2012 r. poz. 951 i poz.1529.

[2]) zmiany wymienionej ustawy zostały ogłoszone w Dz. U. Nr 102 poz. 588, Nr 147 poz.881 i Nr 149 poz.889 oraz w Dz. U. z 2012 r. poz. 1399.

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Joanna Rułkowska

Prawnik, w drodze do uzyskania tytułu doradcy podatkowego, redaktor naczelny internetowego czasopisma dla kobiet - Prawo mamy.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »