reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Informacja nr 1 Starosty Grajewskiego

z dnia 11 stycznia 2013r.

w sprawie modernizacji ewidencji gruntów i budynków z dnia 11 stycznia 2013 roku

Zgodnie z art. 24a ust.8 ustawy z dnia 17 maja 1989 roku - Prawo geodezyjne i kartograficzne
(jednolity tekst z 2010 roku Dz. U. Nr 193, poz. 1287), Starosta Grajewski informuje, że projekt operatu opisowo - kartograficznego modernizacji ewidencji gruntów i budynków zawierający: rejestr budynków, rejestr lokali, kartotekę budynków, kartotekę lokali i mapę ewidencyjną części jednostki ewidencyjnej Grajewo, obejmujący 10 obrębów: Białogrądy, Ciemnoszyje, Kapice, Przechody, Sikora, Sojczyn Borowy, Sojczyn Grądowy, Szymany, Toczyłowo, Łamane Grądy, jak również projekt operatu opisowo-kartograficznego modernizacji ewidencji gruntów i budynków bez zakładania ewidencji budynków zawierający: rejestr gruntów i mapę ewidencyjną dla 7 obrębów ewidencyjnych tej Gminy: Elżbiecin, Konopki, Konopki-Kolonie, Kurejwa, Kurejewka, Kurki, Uścianki z ustaleniem granic zewnętrznych tych obrębów oraz ustaleniem stanu władania poszczególnych działek z udziałem stron wyłożone do wglądu zainteresowanych osób fizycznych, osób prawnych i jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej w siedzibie Starostwa Powiatowego w Grajewie, ul. Strażacka 6B w pokoju Nr 30 (II piętro) w okresie od 05.11.2012 r. do 23.11.2012 r. stały się z dniem 26 listopada 2012 roku operatem ewidencji gruntów i budynków.

Zgodnie z art. 24a ust.9 w/w ustawy każdy, czyjego interesu prawnego dotyczą dane zawarte w w/w operacie ewidencji gruntów i budynków, może w terminie 30 dni od ogłoszenia w dzienniku Urzędowym Województwa Podlaskiego niniejszej informacji, zgłaszać zarzuty do tych danych.

Rozstrzygniecie o uwzględnieniu lub odrzuceniu zarzutów nastąpi w drodze decyzji.

Starosta Grajewski


Jarosław Augustowski

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Tomasz Okurowski

Specjalista od nowoczesnych technologii zarówno samochodowych jak domowych. Wyjątkowy znawca nawigacji samochodowych, systemów multimedialnych, car audio i aplikacji mobilnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama