reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie Starosty Powiatu Białostockiego

z dnia 31 grudnia 2014r.

w sprawie zgłaszania kandydata na członka Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Powiatu Białostockiego w celu uzupełnienia jej składu

Na podstawie art. 44 b ust. 1 oraz art. 44 c ust. 2 i 3 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych (Dz. U. z 2013 r. Nr 127 poz. 721 z późn. zm.) oraz § 10 ust. 2 rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2003 r. w sprawie organizacji oraz trybu działania wojewódzkich i powiatowych społecznych rad do spraw osób niepełnosprawnych ( Dz. U. Nr 62, poz. 560) w związku z wyborem na Starostę Powiatu Białostockiego oraz rezygnacją z członkowstwa w Powiatowej Społecznej Radzie do Spraw Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Powiatu Białostockiego

informuję

o możliwości zgłaszania kandydata w celu uzupełnienia składu Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Powiatu Białostockiego.

Kandydata - swojego przedstawiciela - mogą zgłaszać ( po jednej osobie) działające na terenie Powiatu Białostockiego organizacje pozarządowe, fundacje oraz jednostki samorządu terytorialnego w terminie 14 dni od daty opublikowania niniejszego ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Podlaskiego.

Spośród zgłoszonych kandydatów Starosta Powiatu Białostockiego powoła 1 członka Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Powiatu Białostockiego w celu jej uzupełnienia. Kadencja Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Powiatu Białostockiego upływa z dniem 3 czerwca 2015 r.

Zgłoszenie podmiotów uprawnionych powinno zawierać nastepujace informację: imię i nazwisko kandydata, nazwę i adres zgłaszajacego, podpisy i pieczątki osób uprawnionych do zgłoszenia kandydata w imieniu podmiotu. Zgłoszenia należy złożyć w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Białymstoku, 15-569 Białystok, ul. Borsucza 2.

Dodatkowe informacje w sprawie, której dotyczy ogłoszenie można uzyskać pod nr tel. PCPR w Białymstoku - 85 740-39-16.

Ogłoszenie podlega zamieszczeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Podlaskiego.

Starosta


Antoni Pełkowski

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Kubiczek Michalak Sokół

Kancelaria Kubiczek Michalak Sokół świadczy wyspecjalizowane usługi w zakresie prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama