reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie Marszałka Województwa Podlaskiego

z dnia 11 lutego 2015r.

w sprawie zgłaszania kandydatów w ramach naboru uzupełniającego do Wojewódzkiej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych

Na podstawie § 10 Rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2003 r. w sprawie organizacji oraz trybu działania wojewódzkich i powiatowych społecznych rad do spraw osób niepełnosprawnych (Dz. U. Nr 62, poz. 560) oraz art. 44 c ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych (t.j. Dz. U. z 2011 r. Nr 127 z późn. zm.), ogłasza możliwość zgłaszania przez uprawnione podmioty po jednym kandydacie na członka Wojewódzkiej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych.

Zgłoszenia mogą składać organizacje pozarządowe, fundacje, Wojewoda Podlaski oraz jednostki samorządu terytorialnego, działające na terenie województwa podlaskiego.

Zgłoszenie powinno zawierać:

1. Nazwę i adres zgłaszającego,

2. Imię, nazwisko i adres zamieszkania kandydata,

3. Pieczęć i podpis osoby uprawnionej do reprezentowania podmiotu zgłaszającego kandydata.

Zgłoszenie kandydata w formie pisemnej należy składać w siedzibie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Białymstoku (pok.116), ul. Kombatantów 7, 15-110 Białystok, w terminie 14 dni od dnia publikacji w Dzienniku Urzędowym Województwa Podlaskiego z dopiskiem na kopercie: "Kandydat do Wojewódzkiej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych"

MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA


Mieczysław Kazimierz Baszko

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Clever Investment

Księgowość Bliska Tobie

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama