reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Zarządzenie nr 22/2015 Starosty Powiatu Białostockiego

z dnia 1 czerwca 2015r.

w sprawie ustalenia średnich miesięcznych wydatków przeznaczonych na utrzymanie dziecka w placówce opiekuńczo - wychowawczej typu rodzinnego -Rodzinnym Domu Dziecka w Krasnem funkcjonującym w ramach Centrum Administracyjnego Obsługi Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych im. Janusza Korczaka w Krasnem na rok 2015

Na podstawie art. 196 ust. 5 ustawy z dnia 9 czerwca 2011r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (Dz. U. z 2015 r. poz. 332) zarządzam co następuje:

§ 1. Ustalam średnie miesięczne wydatki przeznaczone na utrzymanie dziecka w placówce opiekuńczo - wychowawczej typu rodzinnego - Rodzinnym Domu Dziecka w Krasnem funkcjonującym w ramach Centrum Administracyjnego Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych im. J. Korczaka w Krasnem na 2015r. w wysokości -2.882 zł (słownie: dwa tysiące osiemset osiemdziesiąt dwa złote), tj. w wysokości średniej wojewódzkiej kwoty średnich miesięcznych wydatków przeznaczonych na utrzymanie dziecka w placówkach opiekuńczo - wychowawczych typu rodzinnego.

§ 2. Zarządzenie podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Podlaskiego.

§ 3. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

Starosta


Antoni Pełkowski

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Marta Dobrzycka

Wykładowca Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży, gdzie prowadzi zajęcia z autorskiego przedmiotu “Dyplomacja w służbach publicznych”

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama