reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie Starosty Monieckiego

z dnia 24 sierpnia 2015r.

w sprawie zgłaszania kandydatów do składu Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych Powiatu Monieckiego

Na podstawie § 9 ust. 1 Rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2003 r. w sprawie organizacji oraz trybu działania wojewódzkich i powiatowych społecznych rad do spraw osób niepełnosprawnych (Dz. U. Nr 62, poz. 560) w związku z art. 44b i 44c ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 127, poz. 721 z późn. zm.) Starosta Moniecki ogłasza nabór kandydatów na członków powiatowej społecznej rady ds. osób niepełnosprawnych.

Organizacje pozarządowe, fundacje i jednostki samorządu terytorialnego, działające na terenie powiatu monieckiego na rzecz osób niepełnosprawnych, mają możliwość zgłoszenia po jednym kandydacie na członka Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych Powiatu Monieckiego.

Spośród zgłoszonych kandydatów zostanie wyłonionych 5 osób.

Zgłoszenie powinno zawierać:

1) nazwę i adres zgłaszającego;

2) imię, nazwisko i adres zamieszkania kandydata;

3) pieczęć i podpis osoby uprawnionej do reprezentowania organizacji, organu zgłaszającego kandydata.

Zgłoszenie kandydata w formie pisemnej należy składać w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Mońkach, ul. Słowackiego 5A, 19-100 Mońki, w terminie 14 dni od dnia publikacji niniejszego ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Podlaskiego.

Starosta Moniecki


Andrzej Franciszek Daniszewski

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kopeć & Zaborowski

Kopeć & Zaborowski (KKZ) to jedna z wiodących firm na polskim rynku prawniczym, specjalizująca się w sprawach z zakresu prawa karnego, gospodarczego, prasowego, ochrony dóbr osobistych a także z zakresu prawa pracy. Innym aspektem działalności KKZ jest przeprowadzanie na zlecenie podmiotów gospodarczych profesjonalnych audytów śledczych związanych z wykrywaniem nadużyć wewnątrz firm, a także mającymi na celu racjonalizację wydatków.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama