reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XI/126/15 Rady Miasta Białystok

z dnia 8 września 2015r.

zmieniająca uchwałę w sprawie podziału miasta Białystok na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych

Na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Przepisy wprowadzające ustawę - Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2011 r. Nr 21, poz. 113, Nr 102, poz. 588, Nr 147, poz. 881, Nr 149, poz. 889, z 2012 r. poz. 1399 oraz z 2014 r. poz. 1072) oraz art. 12 § 2, § 11, § 12 i § 13 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2011 r. Nr 21, poz. 112, Nr 26, poz. 134, Nr 94, poz. 550, Nr 102, poz. 588, Nr 134, poz. 777, Nr 147, poz. 881, Nr 149, poz. 889, Nr 171, poz. 1016 i Nr 217, poz. 1281, z 2012 r. poz. 849, 951 i 1529, z 2014 r. poz. 179, 180 i 1072 oraz z 2015 r. poz. 1043, 1044 i 1045) na wniosek Prezydenta Miasta Białegostoku uchwala się, co następuje:

§ 1. W załączniku do uchwały Nr LVIII/654/14 Rady Miasta Białystok z dnia 28 marca 2014 r. w sprawie podziału miasta Białystok na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych (Dz. Urz. Woj. Podlaskiego z 2014 r. poz. 1626, 1653 i 3234, z 2015 r. poz. 843 i 2206) wprowadza się następujące zmiany:

1) w Okręgu Nr 1, w Obwodzie głosowania Nr 5, granice obwodu (ulice) otrzymują brzmienie:

Angielska: 1, 1A, 2, 2A, 12, 13/2, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/6A, 16/7, 17, 18, 18A, 18B, 19, 19/1, 20, 21, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 22, 23, 24, 25, 26, 26A, 27, 28, 28/1, 30, 32; Chełmska: 4, 6; Czarna: 2, 2A, 4, 4/1, 5, 6, 6/1; Gen. Józefa Bema: 1, 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 11/1, 16, 20, 20/1, 22, 22A, 22/1, 22/2, 24, 24A, 25, 26, 28/1, 28/2, 28/3, 29, 29A, 30, 31, 32, 32B, 32/1, 32/2, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 41/1, 43, 44, 46, 48, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 61/1; Grunwaldzka: 7, 9, 11, 13, 17; Jana Kochanowskiego: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 9A, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26; Kielecka: 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 12, 12A, 14, 16, 18; Kijowska: 1, 3, 7; Kurpiowska: 1, 3, 5, 6, 9; Lubelska: 4C, Łukowska: 3, 3/1, 3A, 3B, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 14; Mazowiecka: 68; Mikołaja Kopernika: 6, 6A, 6B, 14, 16, 20, 20A, 22, 24, 24A; Mławska: 1, 3, 4; Młynowa: 19, 19A, 21, 21A, 23, 25, 27, 27A, 29, 35, 35/1, 35/2, 35/3, 35A, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45/1, 47, 51, 51/1, 51A, 51B, 52, 52/1, 52/4, 53, 55, 55A, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65/1, 65/2, 65/3, 66, 67, 68, 69/1, 69A, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86; Mohylowska: 1, 1/1, 2, 2/1, 2/1A, 2B, 3, 3A, 4, 4A, 5, 5A, 6, 7/1, 8, 9, 10, 12, 13, 13A, 14, 14A, 15, 15/1, 15A, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22A; Oskara Sosnowskiego: 13; Ostrowiecka: 1, 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14; Przechodnia: 1, 2, 3, 4; Toruńska: 2, 6, 6/1, 8, 10, 12, 12/1, 14, 16; Witebska: 1, 2, 2/1, 3A, 4, 4/1, 4/2, 4A, 4AA, 4AC, 4AD, 4B, 4C, 4D, 4F, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17; Żółta: 2, 4, 6, 9, 9A, 13.";

2) w Okręgu Nr 1, w Obwodzie głosowania Nr 9, granice obwodu (ulice) otrzymują brzmienie:

Jerzego Waszyngtona: 18, 22, 22A, 24, 24A, 26, 26A, 30, 32, 34, 36; Mazowiecka: 3, 9; Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego: 5, 7; Szpitalna: 7; Wesoła: 5, 5/2, 5B; Żelazna: 5, 7, 9.";

3) w Okręgu Nr 1, w Obwodzie głosowania Nr 28, granice obwodu (ulice) otrzymują brzmienie:

Cementowa: 1, 1A, 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11A, 11B, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; Ekologiczna: 1, 4, 6, 8, 14, 14A, 16; Handlowa: 1, 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 6A, 6B, 6C, 6D, 6E, 6F, 6G, 6H, 6I, 6K, 6L, 7, 22; Hurtowa: 1, 2, 3, 4, 7, 11, 13, 19; Magazynowa: 2, 4, 7, 8, 9, 10; Oboźna: 1, 1A, 2, 3, 4, 4A, 6, 7, 8, 9, 11; Octowa: 1, 2, 3, 5, 6, 6A; Piotra Łodzińskiego: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21A, 22, 23, 24, 25, 26, 26A, 27, 28, 29, 30, 31, 36, 42, 47; Przyrodnicza: 3, 5, 7; Sejneńska: 8, 16; Składowa: 10, 12, 14; Starosielce: 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 18, 18A, 19, 20, 22, 22C, 23, 23/1, 24, 25, 26, 26A, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 40A, 41, 41A, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 53C, 54, 55, 55A, 55B, 56, 57, 57A, 59, 61, 63, 65, 67, 68, 70, 71, 73, 73/1, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80/1, 81, 82, 91, 93, 130, 132, 136, 138, 140, 142; Ścianka: 5, 5A, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14A, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 26/1, 26/2, 26/3, 28, 29, 30, 31, 31A, 32, 33, 33A, 33B, 35, 36, 37, 37/1, 38, 39, 39/2, 39/4, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 42A, 43, 44, 44A, 45, 45/1, 45A, 46, 47, 47/1, 48, 49, 50, 52, 52A, 54, 55, 56; Św. Kingi: 11, 22, 25, 27, 28, 30; Transportowa: 2, 2A, 2B, 2C, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 22, 26A, 26B, 28A, 30, 32; Wapienna: 4, 5, 7, 8, 11, 14, 15, 17, 21, 23, 27; Zakątek: 3, 5, 6, 14, 15, 15A, 15B, 15C, 15D, 15E, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35.";

4) w Okręgu Nr 2, w Obwodzie głosowania Nr 36, granice obwodu (ulice) otrzymują brzmienie:

Aleja Józefa Piłsudskiego: 11/4, 11A; Artyleryjska: 8; Bohaterów Getta: 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13; Częstochowska: 21, 23; Czysta: 3, 5, 5/1, 5A, 6, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17A, 17B, 18, 19, 20/1, 21, 22, 23, 24, 24/1, 25, 26, 26A, 28, 28/1, 32; Ludwika Waryńskiego: 24, 24A, 26, 29, 30, 31; Poleska: 61, 69; Proletariacka: 2, 2/1, 2A, 2B, 4, 7A, 8, 9, 11, 11A, 13, 13A, 15; Żabia: 3, 5, 7, 9, 9A, 11, 13, 20, 22; Żytnia: 11, 13, 15, 16.";

5) w Okręgu Nr 2, w Obwodzie głosowania Nr 56, granice obwodu (ulice) otrzymują brzmienie:

42 Pułku Piechoty: 117, 123, 125, 127, 129, 131; Adama Chętnika: 47, 49, 51, 53, 61, 63; Alfonsa Karnego: 12, 24; Bagnówka-kolonia: 2, 2J, 3, 3A; Bolesława Szymańskiego: 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; Ignacego Mościckiego: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 8G, 8H, 8J, 8K, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 16, 16A, 16B, 17, 18, 19, 20, 20A, 20B, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59; Jana Brzechwy: 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 2F, 2G, 2H, 2J, 2K, 2L, 4, 6, 7, 7A, 8, 9, 9A, 10, 11, 11A, 12, 13, 13A, 14, 15, 15A, 15B, 15C, 15D, 15E, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29; Jana Krzysztofa Kluka: 1, 1/1, 1/2, 1A, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2A, 3, 3A, 3B, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11A, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19A, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28A, 29, 29/1, 30, 30A, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41A, 42, 42A, 43, 44, 44/1, 45, 45/1, 45/2, 46, 46/1, 46A, 47, 48, 48/1, 48/2, 48/3, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58, 58C, 58CA, 59, 59A, 60, 60B, 60C, 61, 63, 63A, 65, 66, 67, 69, 71, 73; Jana Matejki: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Janusza Korczaka: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; Józefa Karola Puchalskiego: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 120, 122, 124, 126/2, 128, 130, 132, 134, 136, 136/1, 138, 142, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 160, 162, 164, 178, 180; Józefa Marcinkiewicza: 6; Juliana Ursyna Niemcewicza: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Karola Białkowskiego: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31; Konstantego Kosińskiego: 4K, 10, 10G, 10H, 10M, 10N, 12, 21, 29, 35, 37, 41; Kornela Makuszyńskiego: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27; Krzysztofa Kamila Baczyńskiego: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21; Łucji Prus: 1, 2, 5, 12, 14, 16, 20, 28, 40; Mieczysława Karłowicza: 31J, 31K, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55; Rubinowa: 10; Seweryna Nowakowskiego: 43, 60B, 62B, 62C, 66, 70; Simony Kossak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35; Stanisława Lema: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; Stanisława Wyspiańskiego: 6, 8, 10; Synów Pułku: 1, 2, 3, 4, 5, 6; Tadeusza Kantora: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Teresy Torańskiej: 8, 12, 14A, 16, 24; Wiktora Wołkowa: 12; Wojciecha Bogusławskiego: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35A, 35B, 36, 36A, 36B, 36C, 36D, 36E, 36F, 36G, 36H, 36I, 36J, 36K, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; Zyndrama Kościałkowskiego: 4, 6, 17.";

6) w Okręgu Nr 3, w Obwodzie głosowania Nr 89, granice obwodu (ulice) otrzymują brzmienie:

Baranowicka: 27, 31, 33, 33A, 33B, 33C, 35, 39, 41, 43, 43/1, 43/2, 43A, 43E, 45, 45/1, 47, 49, 49/1, 51, 53, 55; Konstantego Ciołkowskiego: 95, 97, 99 , 101, 103, 105, 107, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 121/2, 123, 125, 127, 131, 133, 135, 139, 141, 143, 143A, 145, 145A, 147, 153, 157, 159, 161, 167, 169, 169A, 171, 173, 175, 175A, 175B; Kujawska: 35, 37, 38, 39, 40, 44, 44/2, 45, 46, 46/1, 48, 49, 50, 52, 53/1, 54, 54A, 55, 55A, 56, 56/1, 56/2, 57, 58, 59, 59/1, 60, 60/1, 60/2, 60A, 61, 62, 63, 63A, 64, 65, 67, 68, 68A, 68B, 69, 69/1, 70, 71, 72, 73, 73/1, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81; Łużycka: 41; Małopolska: 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Opolska: 4, 6, 10, 10/1, 14, 18, 20, 20/1, 20A, 22, 22A, 24, 26, 28, 30; Pomorska: 36/2, 36/4, 36/6, 36/6A, 36/7, 38, 38A, 40, 42, 42A, 44, 45, 45/1, 45A, 46, 47, 48, 49, 49A, 50, 50/1, 51, 51/1, 51A, 52, 53, 53A, 54, 54A, 54B, 54C, 54D, 55, 56, 57, 57A, 58, 60, 61, 62, 62A, 63, 64, 64A, 65, 66, 67, 69, 73, 73A, 73B, 75, 77, 77A, 77B, 79, 79A, 79B, 81, 81A, 81B, 81C, 81D, 83, 83A, 83C, 85; Wielkopolska: 2, 4, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 9B, 9D, 9E, 9G, 10, 16, 17, 18, 23, 25; Zaściańska: 34/4, 34/6, 36, 38, 38/1, 38A, 40, 40/1, 40/2, 40/3, 40/4, 42, 44, 44/1, 46, 48, 50, 52, 52/1, 54, 56, 58, 60, 62, 62A, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 87, 87A, 89, 89/1, 91, 93, 95, 97, 97/2, 105, 105A, 107, 109, 111, 113, 113A, 113B, 115, 117, 119, 119/1, 119/2, 143, 143/1, 145, 147, 147A, 147C, 147E, 149, 149/1, 149/2, 149/2A, 151, 153, 155, 155/1, 155/1A, 157, 157/1, 159, 159A, 161, 161A, 165, 167, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183; Zaułek Łęczycki: 2, 3, 6, 8, 8A, 10, 10/2, 15, 15A, 17, 18, 21; Zaułek Podhalański: 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10B, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 24B, 24C, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 34, 58, 58/1; Zaułek Podlaski: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16A, 16B, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29A, 29B, 29C, 29D, 29E, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58A, 58B, 58C, 59, 60, 61, 62; Zbożowa: 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 24/1, 24/2, 24A, 24B, 25, 26, 27, 27A, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/2, 34, 35, 35/1, 35A, 35B, 36, 37, 37/1, 37A, 37B, 37B/1, 38, 39, 40, 42, 44, 46.";

7) w Okręgu Nr 3, w Obwodzie głosowania Nr 94, granice obwodu (ulice) otrzymują brzmienie:

Bartnicza: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Bobrów: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Bociania: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Borsucza: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10; Dojlidy Fabryczne: 23, 24, 26, 28; Jaskółcza: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 16, 18, 20, 22; Kormoranów: 1, 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Krecia: 1, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; Królicza: 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22; Ks. Stanisława Suchowolca: 6, 25, 25A, 25B, 25C, 25D, 25E, 25F, 25G, 26, 26A, 26C, 26D, 26E 26G, 26H, 26I, 27, 27A, 29, 30; Łosia: 1, 3, 3A, 5, 5A, 7, 9, 11, 13, 15, 17; Myśliwska: 2, 2/3, 2/4, 2A, 2B, 4, 6, 8, 9A, 10, 12; Niedźwiedzia: 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 44/2, 44/3, 44/4, 44A, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 54, 55, 56, 56A, 56B, 57, 59, 61, 63, 65, 69; Rysia: 1, 3, 5, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; Sępia: 1, 2, 3, 4, 6; Szpacza: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16A, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24A, 25, 26; Tygrysia: 2, 4, 6, 8; Wiewiórcza: 55, 55/1, 63, 63/67, 63-67, 64, 66, 67, 68, 73, 75, 77, 79, 83, 83/93, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 103/1; Zajęcza: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29.";

8) w Okręgu Nr 3, w Obwodzie głosowania Nr 95, granice obwodu (ulice) otrzymują brzmienie:

Astrów: 3A, 8, 8A, 14; Bajeczna: 1, 2, 3, 3A, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 9A, 9B, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 19A, 19B, 20, 21, 21A, 22, 23, 24, 25, 25A, 26, 27, 28, 28A, 29, 30, 30/1, 30A, 31, 31A, 31C, 32, 33, 33A, 34, 35, 36, 36A, 36B, 36C, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43B, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50A, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57; Browarowa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 11/13, 12, 13, 14, 14A, 14B, 15, 15A, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22B, 23, 23A, 24, 25, 25A, 26, 26A, 27, 29, 30, 30A, 31, 32, 32A, 33, 33A, 33B, 34, 35, 36, 36A, 37, 38, 39, 40, 42, 42A, 44, 46, 46A, 48, 50; Czereśniowa: 1, 3, 4, 5, 5/1, 10; Daliowa: 1, 2A, 3, 3/1, 5; Dojlidy Fabryczne: 33; Dojlidy Górne: 1, 1A, 2, 3, 3A, 4, 4A, 4B, 5, 5A, 6, 6A, 7, 7A, 7B, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 12A, 12B, 13, 13/1, 14, 15, 15A, 16, 16A, 17, 18, 19, 20, 20A, 21, 21A, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 28A, 29, 29A, 30, 31, 31A, 32, 33, 33B, 34, 35, 36, 36A, 37, 38, 39, 40, 41, 41A, 41B, 41D, 42, 42A, 43, 44, 45, 45A, 46, 46A, 47, 48, 48A, 49, 50, 51, 51A, 51B, 52, 53, 53A, 53B, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74; Edukacyjna: 1, 1A, 1B, 1C, 2, 3, 5, 5A, 7, 9, 9A; Górna: 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 8; Grabowa: 2A, 2B, 4, 4A, 6, 6A, 8, 8A, 10, 10A, 12, 14, 14A, 14B, 16, 18; Hiacyntowa: 4, 5, 6, 7; Irysowa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Jacka Kuronia: 4; Jaskrów: 6; Kryniczna: 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15; Krzywa: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 12, 14, 15, 17, 18; Ks. Stanisława Suchowolca: 33, 35, 37, 37A; Leśne Echa: 2, 5, 9; Maciejki: 3, 4, 6; Majowa: 4, 4A, 5, 6, 7, 8; Motyla: 1, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 8A, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36C, 40, 42; Myśliwska: 18; Nagietkowa: 4; Ostróżki: 5; Paprociowa: 4, 4A, 6, 8; Pelargonii: 4; Przelotowa: 1, 2, 4, 6; Sasanki: 3, 4, 5, 6, 10, 24D; Sikorki: 1, 2, 3, 4, 5, 7; Solnicka: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 7A, 8, 8/1, 8A, 8B, 8C, 9, 10A, 10B, 11, 11A, 12, 12A, 12B, 13, 14, 15, 16, 17, 17A, 17B, 18, 19, 19A, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27A, 28, 29, 29A, 30, 30/1, 30/2, 30/3 31, 32, 33, 33A, 33B, 33C, 33D, 33E, 33F, 33G, 33H, 33J, 33K, 33L, 34, 34A, 35, 35A, 36, 36A, 38; Stoczni Gdańskiej: 64, 76; Św. Jana Chrzciciela: 16, 18, 34, 34A; Św. Proroka Eliasza: 3, 3A; Zalesie: 29, 31, 45B, 51; Zawilców: 2.";

9) w Okręgu Nr 3, w Obwodzie głosowania Nr 96, granice obwodu (ulice) otrzymują brzmienie:

Adama Mickiewicza: 115; Algebraiczna: 3, 7, 8, 9, 10, 15, 23; Ananasowa: 3, 3A, 6, 8, 9, 10, 17, 19; Bajeczna: 63B, 65; Brzegowa: 2, 18, 26; Brzoskwiniowa: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 9A, 11, 13, 15, 16, 20, 22, 24, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 36A, 37, 38, 39, 41, 42, 42A, 43A, 44, 46, 46A, 46C, 46E, 46F, 46J, 46K, 47, 48, 74, 76, 76A; Busolowa: 4; Cukiniowa: 11; Cytrusowa: 2, 3, 4, 5, 7, 9, 13, 16, 17, 20, 21; Cytrynowa: 3, 4, 7; Daliowa: 2, 4, 4A, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 11B, 12, 14, 15, 16, 16A, 17, 18, 18A, 18B, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26A, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 55A, 56, 57, 58, 58B, 58/B, 59, 60, 60A, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66A, 67A, 68, 69, 70, 71; Dodatnia: 9, 10, 12, 13, 16; Dojlidy Górne: 63, 63A, 65, 67, 69, 71, 71A, 71B, 73, 75, 75A, 76, 77, 78, 79, 79A, 80, 82, 83, 84, 85, 85A, 86, 87, 88, 89, 90, 90A, 91, 92, 93, 93A, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105A, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 117A, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123/1, 123/2, 123A, 124, 124/1, 125, 126, 127, 127A, 128, 129, 129A, 130, 131, 132, 133, 133A, 134, 135, 135B, 135C, 135D, 135E, 135F, 135G, 135H, 135K, 135L, 135M, 135N, 135P, 137, 139, 140, 141, 142, 142B, 143, 144, 144A, 144B, 145, 146, 147, 147A, 147B, 148, 149, 149A, 149E, 150, 152, 153, 154, 157, 160, 161, 162, 168, 171, 173, 182, 184, 194, 196; Dokerów: 2, 3, 5, 6, 7, 11, 13, 15, 19; Funkcyjna: 3, 5; Geometryczna: 10; Goździkowa: 4; Grabowa: 1, 3, 5, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 11, 11/1, 11/2, 11A, 13, 15; Halicka: 1A, 2, 4, 5, 6, 7, 12, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 28, 30, 33, 38, 39, 53; Holownicza: 24; Kadłubowa: 2B, 2C, 4; Kaktusowa: 14; Kameliowa: 5, 7, 11; Kolonia Dojlidy: 1, 3, 5, 15, 15A; Kolorowa: 5, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 26; Koperkowa: 3, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 16; Kowalska: 6, 13; Kraski: 4, 5, 6, 8; Krokusowa: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52; Laurowa: 12B, 13, 16; Leśna Polana: 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37; Leśnej Jagody: 10; Liniowa: 4, 7, 8, 12, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 42A, 48, 49, 50, 51, 54, 56, 62; Logarytmiczna: 4, 6, 6A, 8, 8A, 10, 17, 25D, 30; Lubczykowa: 1, 2, 3, 4, 8; Marynarska: 24; Matematyczna: 1, 7, 8, 12; Michałowe Pole: 4, 8; Milowa: 35; Mnożna: 7, 8, 11; Nad Potokiem: 17, 30; Nasienna: 2, 7; Pierwiastkowa: 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 15; Pod Lasem: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 22, 25, 26, 27, 30; Pokładowa: 3, 11A; Poranna: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26; Przepiórki: 4, 17, 19, 23, 25, 27; Pszeniczna: 4, 6, 12, 14, 18, 20, 22; Rozmarynowa: 8; Sezamkowa: 11, 19, 20, 21; Skowronkowa: 36A; Solnicka: 44, 46, 50; Stoczni Gdańskiej: 69, 83; Stokrotki: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51; Tulipanowa: 2, 8; Ułamkowa: 1, 4; Wigierska: 16F, 22, 24, 26, 28, 38; Zabłudowska: 84, 86, 88; Zielone Jabłuszko: 3.";

10) w Okręgu Nr 3, w Obwodzie głosowania Nr 97, granice obwodu (ulice) otrzymują brzmienie:

Albatrosa: 4, 6, 10, 12, 12A, 14; Astrów: 5A, 7; Berberysowa: 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16; Brzoskwiniowa: 51, 55, 59, 59B; Cumownicza: 4, 5, 6; Dolina Stawów: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/14, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27; Drzewna: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Dzwonkowa: 1, 2, 13, 14, 15, 16, 21; Falowa: 6, 8, 9/2, 9/3, 15, 17, 31/3; Fiołkowa: 4, 6, 10, 12, 24, 24A, 26, 28, 30; Fregatowa: 2, 3, 5, 7, 9, 12, 12A, 16; Gminna: 4, 10, 11, 14; Jachtowa: 1, 5, 6, 8D, 10, 11, 12, 14, 14A, 28; Jastrzębia: 2, 5, 7, 11; Kapitańska: 1, 3, 6, 9, 10, 12; Kolonia Dojlidy: 6, 8, 12, 14, 20, 22; Komandorska: 4, 4A, 4B, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 10B, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 22, 26, 29, 29A, 33, 35; Kotwicowa: 2, 4, 5, 6; Macierzanki: 3, 4, 7, 8, 10, 19/2; Masztowa: 1, 2, 2A, 3, 4, 5; Mazurska: 5; Mewy: 2, 4; Milowa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 10/9, 10/12, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 16, 16/1, 16/4, 17, 18, 18/1, 18/3, 18/4, 19, 20, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/6, 21, 21B, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 23, 24, 25, 27, 28A, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 33/3, 34, 36, 36A, 38, 38A, 40, 42, 44, 48, 50; Morska: 3, 4, 6, 7, 8; Nasturcjowa: 6, 11, 12, 14, 15, 21, 27; Niezapominajki: 11, 13, 15, 26, 28; Okrętowa: 1, 4, 6, 8, 9, 11, 13, 19; Ordynacka: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 23, 30, 32; Pagórkowa: 2, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16; Perłowa: 3, 5, 9, 12; Piracka: 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12A, 15, 18; Pływacka: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10; Podmokła: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Portowa: 3; Posejdona: 7, 10; Potokowa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 42; Promowa: 2, 4, 6; Rejsowa: 2, 3, 4, 6, 9, 10; Ruczajowa: 10; Rybitwy: 1, 2, 6, 7, 8, 9, 12, 20; Rzeczna: 3, 4, 15; Sieciowa: 5; Sterowa: 1, 2, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 8A, 10, 12, 14; Stoczni Gdańskiej: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12A, 13, 14, 14/2, 14A, 14B, 15, 16, 16A, 16B, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32A, 33, 35, 37, 38, 39, 40C, 41, 41B, 43, 43B, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65; Strumykowa: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Szkwałowa: 5, 6, 8, 11, 11A, 12; Sztormowa: 3, 5, 13; Św. Jana Chrzciciela: 11, 17, 17A, 19, 31B, 47; Waniliowa: 1, 3; Wigierska: 5, 15B, 15E, 15G, 17, 17B, 17F, 17G; Wiosłowa: 3, 4, 4A, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15; Wodna: 4, 6, 14, 15C, 15D, 18, 20, 22, 23, 23A, 24, 26; Wolińska: 6; Wydmowa: 8, 9, 9A, 11, 11A, 12, 13, 15, 16, 18, 20; Zabłudowska: 1, 3, 5, 7, 7/1, 7/2, 9, 11, 13, 15, 15/1, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 40A, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 54A, 55, 56, 57, 58, 59, 59A, 59B, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 71A, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 95; Zagórki: 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 25, 29, 30, 34, 36, 40, 42, 46; Zalesie: 1, 1A, 3, 5, 7, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27; Zatokowa: 7, 8, 10, 16, 17; Zielona: 1, 4, 6, 6A; Żaglowa: 3; Żeglarska: 1, 3.";

11) w Okręgu Nr 4, w Obwodzie głosowania Nr 122, granice obwodu (ulice) otrzymują brzmienie:

Aleksandra Rybnika: 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 33, 37, 41, 42, 44, 45, 49, 51, 53, 53A; Klonowa: 1, 1A, 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17; Korycińska: 1, 3, 3/1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11/1, 13, 15, 17, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 20, 21, 22, 23, 24, 24A, 28/1, 40; KS. Jerzego Popiełuszki: 97, 99, 101, 103, 103A, 105, 107, 111, 111A; Letnia: 1, 1/1, 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 8/1, 9, 10A, 11, 12; Miodowa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 8, 10, 12, 14, 16, 16A, 18; Szkolna: 1, 1A, 2, 5, 7, 11, 11B, 15, 17, 19, 21, 21/1, 23; Św. Andrzeja Boboli: 1, 2, 2/1, 3, 3A, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 15, 16, 16A, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 23A, 24, 25, 26, 27, 27A, 28, 28A, 29, 29A, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41/43, 42, 44, 47, 48, 49, 49/1, 49A, 49B, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60A, 62, 64, 66, 66A, 66B, 68, 72, 74; Ubocze: 4, 6, 8; Wrocławska: 3, 5, 7, 9, 9A, 11, 13, 15, 19, 21, 31, 33, 35, 35A; Zimowa: 1, 2, 3, 4, 4A, 6, 12, 14, 15, 17, 19.";

12) w Okręgu Nr 4, w Obwodzie głosowania Nr 126, granice obwodu (ulice) otrzymują brzmienie:

Barszczańska: 3, 5; Białoruska: 3, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 17; Klepacka: 4, 6, 12, 14, 16A, 16B; Meksykańska: 31, 31/1, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75; Niewodnicka: 23, 25, 27, 33, 34, 36, 37/1, 37/2, 38, 40, 44, 46, 48, 48A, 50, 52, 54, 58, 60, 66; Rumuńska: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36/1, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; Serbska: 4, 5, 6, 7, 12, 14, 16; Ukraińska: 2, 2A, 3, 5, 8, 9, 10, 12, 14; Watykańska: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59; Wietnamska: 27, 39, 41.";

13) w Okręgu Nr 4, w Obwodzie głosowania Nr 127, granice obwodu (ulice) otrzymują brzmienie:

Barszczańska: 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20A, 21, 24; Belgijska: 2, 5, 7, 8, 9; Hiszpańska: 1, 3, 4, 7, 9; Holenderska: 1; Klepacka: 1, 2, 2/1, 2A, 2B, 2D, 3, 3A, 5, 7, 11, 15, 16, 21, 27; Portugalska: 3, 20, 22; Szwajcarska: 7, 9, 17, 19, 21; Wenecka: 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 28, 30.";

14) w Okręgu Nr 5, w Obwodzie głosowania Nr 146, granice obwodu (ulice) otrzymują brzmienie:

Brzozowa: 1, 2, 4, 5, 6; Dziesięciny: 1, 3, 5, 7, 15, 17, 17A, 19, 21, 23, 23/1, 25, 25A, 27, 27/1, 29, 29A, 29B, 31, 31/1, 33, 35, 37, 39; Gajowa: 24, 26, 28, 30, 30A, 30B, 32, 48; Generała Zygmunta Berlinga: 10, 14A, 14B, 14C, 14D, 16, 18, 20, 22, 24, 26; Kalinowa: 5, 7, 9, 11, 26, 28, 30; Leszczynowa: 22, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32A, 32B, 33, 34, 35, 37, 40, 41, 42, 43, 43A, 44, 45; Malinowa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 17, 19, 19A, 21, 23, 25; Wrzosowa: 2, 2A, 4.";

15) w Okręgu Nr 5, w Obwodzie głosowania Nr 148, granice obwodu (ulice) otrzymują brzmienie:

Bohuna: 1, 2; Chłodna: 6, 8, 9, 11, 18, 23; Chmielowa: 2A, 4, 19, 24, 26, 27, 27A, 27B, 30, 46, 48, 50, 54, 62; Dolna: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 18, 20, 34, 37, 37A, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 50, 53, 54, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67A, 68, 70, 72, 72A, 72B, 73, 84, 102, 106, 108, 110, 132, 134, 136, 178; Gen. Stanisława Maczka: 22, 30, 40, 42, 44, 46, 52, 58, 58A, 60, 62, 62A, 66, 68, 70, 74, 76, 80, 82, 86, 88, 90; Jana Skrzetuskiego: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 26A, 28, 30, 32, 34, 38; Jana Zamoyskiego: 4, 5, 8, 9, 12, 14, 15, 17, 23, 25, 27, 50, 52; Janusza Radziwiłła: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24; Kiemliczów: 9, 11, 13; Końcowa: 1, 1A, 2, 3, 3A, 3B, 3C, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 15, 18B, 18C, 19, 21, 22, 25, 27, 30, 32, 44, 44A, 46, 46A, 48, 48A, 50, 52, 54, 56, 56A, 58, 60, 74, 97; Kryształowa: 1, 3, 9; Liliowa: 5, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 28, 33, 49, 50; Lodowa: 3, 4, 6, 8, 10, 10B, 12, 12A, 12B, 12C, 12D, 12E, 14, 14A, 14B, 14C, 14D, 16, 16A, 16B, 16C, 17, 18M, 18N, 22, 24, 25, 26, 26B, 27, 28, 30, 32, 38, 40, 46, 50, 50A, 51, 51A, 51C, 52, 52A, 53A, 53C, 53D, 53F, 54, 54A, 54B, 56, 56A, 56B, 56C, 56D, 57, 62, 62B, 62C, 62D, 62E, 64, 64A, 69, 69A, 70, 71A, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 84A, 86, 93; Oleńki: 1, 2, 3; Orląt Lwowskich: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 25; Pawła Sapiehy: 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 13A, 15, 17, 18, 19, 20, 20A, 20B, 20C, 20D, 20E, 20F, 21, 23, 25, 28, 29, 31, 35, 37, 39; Polna: 3, 5, 7, 20; Rzędziana: 4, 25, 27, 45, 51; Szyszkowa: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14; Śnieżna: 2; Tadeusza Reytana: 1, 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10; Wspaniała: 2, 3, 4, 6, 6A, 7, 9; Zawady: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 68, 68A, 70, 71, 72, 74, 75, 75/1, 75/2, 76, 76A, 77, 78, 79, 79A, 80, 81, 83, 84, 84B, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 92A, 93, 95, 97, 98, 100, 103, 104, 106, 107, 118, 120, 120A, 122, 127, 129, 131, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 153, 155, 155A, 157, 159, 161.";

16) w Okręgu Nr 5, w Obwodzie głosowania Nr 162, granice obwodu (ulice) otrzymują brzmienie:

Atłasowa: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Astronautów: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; Bacieczki: 1, 1A, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 12, 13, 14, 14/1, 14A, 15, 15A, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 29, 31, 33; Elektronowa: 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21; Gen. Franciszka Kleeberga: 5; Gen. Stanisława Maczka: 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 110, 132, 134, 136; Ikara: 4; Kaszmirowa: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 27, 28; Kazimierza Tetmajera: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 36A; Kosmiczna: 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36; Nadrzeczna: 25, 35; Orbitalna: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16; Planetarna: 14, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40; Plutona: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14; Produkcyjna: 3, 4, 5, 6, 6A, 6B, 6C, 6D, 6E, 6F, 6G, 6H, 6J, 6K, 6L, 7, 7A, 7B, 7E, 7G, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 16/1, 18, 18/1, 19, 19A, 20, 20A, 21, 22, 22A, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30, 30A, 31, 32, 33, 33/1, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 46, 46A, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 51/2, 52, 54, 55, 55A, 56, 57, 57A, 57B, 58, 59, 60, 61, 62, 62/1, 63, 63/1, 64, 65, 65A, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73/1, 73/2, 74, 75A, 76, 77, 77A, 78, 79, 79/1, 81, 83, 84, 84A, 85, 86, 87, 88, 89, 89A, 90, 91, 91A, 91B, 91C, 92, 92A, 97C, 98, 98/1, 99, 100, 101, 102, 102A, 102B, 102C, 102D, 102E, 102G, 102H, 103, 104, 106, 106B, 108, 110, 112, 113, 114, 114B, 115, 117, 119, 120, 122, 124, 126, 130, 130A, 130B, 130C, 130D, 130E, 130F, 130G, 130H, 130J, 130K; Saturna: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18A, 18C, 18D, 18E, 19, 20, 20A, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28A, 29, 30, 30A, 31, 32, 32A, 33, 34, 35, 35A, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42A, 43, 44, 44A, 45, 47, 48, 48A, 49, 50, 50A, 50B, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56A, 57, 58, 58A, 59, 60, 60A, 61, 62, 62A, 63, 64, 64A, 65, 66, 66A, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 80, 81, 83, 84, 93, 95; Stanisława Szewko: 1, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 11, 16, 20, 22, 26; Strażacka: 2, 3, 6, 8 , 11A, 11B, 11C, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 25, 27, 27A, 28, 29, 31, 31C, 31F, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60; Walerego Wróblewskiego: 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42; Wenus: 3, 4, 4A, 4E, 4F, 8, 12, 14A, 15, 16, 16/1, 16/2, 16A, 16B, 18, 18A, 18B, 18C, 18D, 18E, 18F; Wiesława Kazaneckiego: 1, 2, 3, 4, 5, 10, 12; Władysława Orkana: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32; Włodzimierza Komarowa: 1, 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30.";

17) w Okręgu Nr 5, w Obwodzie głosowania Nr 163, granice obwodu (ulice) otrzymują brzmienie:

Bacieczki: 22, 24, 26, 28, 30, 30A, 32, 36, 39, 39A, 40, 41, 41A, 42, 43, 44, 45, 45A, 46, 48, 50, 50A, 50B, 50C, 50D, 52, 54, 56, 56/1, 56/2, 56/3; Gen. Franciszka Kleeberga: 8, 10, 12, 14, 14A, 16, 16A, 18, 20, 22, 22A, 24, 26, 34, 36; Gwiezdna: 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18; Jowisza: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; Komety: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Kosmiczna: 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48; Marsa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Merkurego: 1, 3, 3A, 5, 7, 11, 15, 17, 19; NMP Królowej Rodzin: 1, 3, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39; Planetarna: 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74; Produkcyjna: 105A; Przędzalniana: 2, 2A, 4, 4A, 4B, 4C, 6, 6A, 6D, 6F, 6H, 8, 10, 12, 14, 18, 60, 60A, 60B, 62, 64; Rakietowa: 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27; Satelitarna: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 15, 17, 19, 21, 23; Strażacka: 33A, 33B, 33C, 35, 35A, 35B, 35C, 35D, 35E, 35F, 35G, 35H, 37, 37A, 37B, 37C, 37D, 37E, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67; Szosa Ełcka: 74, 76, 76A, 78, 90; Urana: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10; Walerego Wróblewskiego: 1, 3, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55; Włodzimierza Komarowa: 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73.";

18) w Okręgu Nr 5, w Obwodzie głosowania Nr 164, granice obwodu (ulice) otrzymują brzmienie:

Aleja Jana Pawła II: 88, 92, 94, 100, 100A, 102; Antoniego Grabowskiego: 5; Bacieczki: 47, 49, 53, 55, 57, 58, 58/1, 61, 62, 63, 64, 65, 65/1, 66, 67, 68, 68A, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75/1, 76, 77, 78, 78/1, 79, 80, 81, 82, 82A, 84, 84/1, 88, 88A, 89, 91, 92, 92/1, 93, 93B, 95, 95A, 95B, 98, 100, 101, 101A, 101E, 102, 103, 103A, 104, 105, 106, 108, 108/1, 109, 110, 111, 114, 115, 117, 118, 118A, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 131/2, 132, 134, 136, 136/1, 138, 140, 142; Berty Szaykowskiej: 7; Esperantystów: 4, 6, 8, 12, 18, 20, 22, 30; Hugo Kołłątaja: 50; Józefa Mackiewicza: 1, 9; Komisji Edukacji Narodowej: 1, 1A, 9; Ks. Witolda Pietkuna: 1, 3; Michała Pietkiewicza: 10, 12, 14, 21, 23; Narodowych Sił Zbrojnych: 3, 7, 7A, 9, 13; Oriona: 22, 22A, 23, 23A, 23B, 23C, 24A, 26, 28, 28A; Stanisława Mikołajczyka: 3, 4, 5, 6, 9, 10, 22, 24A, 32, 34, 54; Syriusza: 2, 4, 6, 8, 10, 12; Zbigniewa Herberta: 5, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 23, 25, 27, 29, 33, 33A, 33B, 33C, 33D, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63.";

19) w Okręgu Nr 5, w Obwodzie głosowania Nr 165, granice obwodu (ulice) otrzymują brzmienie:

Hugo Kołłątaja: 67, 69, 71, 73, 75; Komisji Edukacji Narodowej: 38, 38A, 38B; Michała Pietkiewicza: 1, 3, 5; NMP Królowej Rodzin: 6; Rtm. Witolda Pileckiego: 2, 4.";

20) w Okręgu Nr 5, w Obwodzie głosowania Nr 169, granice obwodu (ulice) otrzymują brzmienie:

Gen. Franciszka Kleeberga: 19, 23, 29, 29A, 32, 33, 35, 37, 66, 68; Gen. Leopolda Okulickiego: 1, 3, 23, 25, 27, 147, 151; Michała Pietkiewicza: 2, 2A, 2B, 2C, 4, 4A, 4B, 4C, 4D, 4E, 7, 7A, 9, 11, 13, 13A, 15; Miętowa: 15, 19, 21, 22; Narodowych Sił Zbrojnych: 17, 17A, 19, 19A, 19B, 21, 23; Owocowa: 2, 4, 7, 8, 11, 12, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24; Przędzalniana: 29, 31; Szosa Ełcka: 37 70; Tkacka: 2.".

§ 2. Na ustalony podział gminy na stałe obwody głosowania wyborcom, w liczbie co najmniej 15, przysługuje prawo wniesienia skargi do Komisarza Wyborczego w terminie 5 dni od daty podania niniejszej uchwały do publicznej wiadomości.

§ 3. Wykonanie uchwały powierza się Prezydentowi Miasta Białegostoku.

§ 4. Po jednym egzemplarzu uchwały przekazuje się niezwłocznie Wojewodzie Podlaskiemu i Komisarzowi Wyborczemu w Białymstoku.

§ 5. Uchwała w chodzi w życie z dniem podjęcia i podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Podlaskiego.

PRZEWODNICZĄCY RADY


Mariusz Krzysztof Gromko

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Piotr Wyrwa

Doradca podatkowy nr 12653

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama