reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr X/71/15 Rady Miejskiej w Michałowie

z dnia 17 września 2015r.

w sprawie utworzenia odrębnych obwodów głosowania w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 25 października 2015 roku

Na podstawie art. 98 ust 2 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997r oraz art.194 § 1 w związku z art. 257 ustawy z dnia 5 stycznia 2011r. (Dz. U. Nr 21 poz.112 z póź.zm.), w związku z Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 17 lipca 2015r (Dz. U. z 2015r. poz. 1017) w sprawie zarządzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, Rada Miejska w Michałowie uchwala co następuje:

§ 1. W zarządzonych na dzień 25 października 2015 roku wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej tworzy się na wniosek Burmistrza na terenie gminy Michałowo odrębne obwody głosowania:

1. Obwód głosowania Nr 11 w gminie Michałowo z siedzibą w Garbarach dla wyborców przebywających w Domu Pomocy Społecznej "Spokojna Przystań" w Garbarach.

2. Obwód głosowania Nr 12 w gminie Michałowo z siedzibą w Jałówce przy ulicy Leśnej 11 dla wyborców przebywających w Domu Pomocy Społecznej w Jałówce.

§ 2. Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Podlaskiego.

§ 3. Uchwała podlega przekazaniu do Komisarza Wyborczego w Białymstoku oraz do Wojewody Podlaskiego.

§ 4. Uchwałę podaje się do publicznej wiadomości w sposób zwyczajowo przyjęty poprzez zamieszczenie na tablicy ogłoszeń i na stronie Biuletynu Informacji Publicznej.

§ 5. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Michałowa.

§ 6. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Michałowie


Maria Bożena Ancipiuk

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Katarzyna Adamczyk

Doświadczony manager i profesjonalistka z dziedziny ekonomii zdrowia, specjalizująca się w analizie biznesowej, w tym w kontroli zarządczej w placówkach medycznych, ze szczególnym uwzględnieniem kontrolingu i analizy finansowej szpitala oraz w analityce rynku farmaceutycznego i analizach refundacyjnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama