reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Informacja nr GK.661.14.2015 Starosty Zambrowskiego

z dnia 9 lutego 2016r.

w sprawie modernizacji ewidencji gruntów i budynków

Zgodnie z art.24a ust.8 ustawy z dnia 17 maja 1898 roku - Prawo geodezyjne i kartograficzne (jednolity tekst z 2015 r. poz.520 z późn.zm.) Starosta Zambrowski informuje, że projekty operatów opisowo - kartograficznych obrębów ewidencyjnych: Rębiszewo Zegadły, Szczodruchy, Czosaki Dąb, Sanie Dąb, Gunie Ostrów, Kołaki Kościelne, Czarnowo Undy, Kossaki Borowe wchodzących w skład gminy Kołaki Kościelne woj.podlaskie, opracowane w ramach modernizacji ewidencji gruntów i budynków, wyłożone do wglądu zainteresowanych osób fizycznych, osób prawnych i jednostek organizacyjnych w siedzibie Starostwa Powiatowego w Zambrowie w dniach od 23 listopada 2015 r. do dnia 11 grudnia 2015 r. stały się obowiązującymi danymi ewidencji gruntów i budynków.

Zgodnie z art.24a ust. 9 w/w ustawy każdy, czyjego interesu dotyczą dane zawarte w ewidencji gruntów i budynków ujawnione w operacie opisowo - kartograficznym, może w terminie 30 dni od dnia ogłoszenia niniejszej informacji w dzienniku urzędowym województwa, zgłaszać zarzuty do tych danych.

Starosta Zambrowski


Robert Maciej Rosiak

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Brokerska CDS

CDS działa jako kancelaria doradcza, której misją jest ochrona interesów przewoźników i spedytorów poprzez świadczenie usług w zakresie obsługi ubezpieczeń transportowych (OC przewoźnika, OC spedytora i Cargo) oraz pozasądowej i sądowej obsługi roszczeń i szkód powstałych w transporcie. Świadczymy również usługi związane z zarządzaniem ryzykiem transportowym, a także przeprowadzamy audyty i szkolenia z zakresu prawa przewozowego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama