reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr Nr XXVIII/145/2017 Rady Gminy Przeworsk

z dnia 17 lutego 2017r.

w sprawie: zmiany Uchwały nr XI/45/2015 Rady Gminy Przeworsk z dnia 28 września 2015 r. w sprawie ustalenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć pedagoga oraz ustalenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycieli realizujących w ramach stosunku pracy obowiązki określone dla stanowisk o różnym obowiązkowym wymiarze godzin , zatrudnionych w szkołach prowadzonych przez Gminę Przeworsk

Na podstawie art. 18 ust.2 pkt.15 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2016 r. poz. 446 z późn. zm.) oraz art. 42 ust. 7 pkt3, w związku z art.91 d pkt 1 ustawy z dnia 26 stycznia 1982r. -Karta Nauczyciela (Dz.U. z 2014r. , poz, 191 z późn. zm.) Rada Gminy uchwala co następuje:

§ 1. Zmienia się § 1 Uchwały nr XI/45/2015 Rady Gminy Przeworsk z dnia 28 września 2015 r. w sprawie ustalenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć pedagoga oraz ustalenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycieli realizujących w ramach stosunku pracy obowiązki określone dla stanowisk o różnym obowiązkowym wymiarze godzin , zatrudnionych w szkołach prowadzonych przez Gminę Przeworsk ,który otrzymuje brzmienie : Ustala się tygodniowy obowiązkowy wymiar godzin zajęć dydaktycznych , wychowawczych i opiekuńczych prowadzonych bezpośrednio z uczniami dla nauczyciela zatrudnionego na stanowisku pedagoga w wymiarze 26 godzin.

§ 2. Wykonanie uchwały powierza się Wójtowi Gminy.

§ 3. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia jej ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Podkarpackiego

Przewodniczący Rady Gminy


mgr Andrzej Ruchała

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

Artykuł partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Karolina Czapska-Małecka

Prawnik specjalizujący się w prawie pracy, mediator w sprawach pracowniczych, trener

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama