| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Porozumienie międzygminne Prezydenta Miasta Gdyni

z dnia 17 czerwca 2014r.

Na podstawie art. 10 ust. 1, art. 30 ust. 1, art. 46 ust. 1 oraz art. 74 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tj. Dz.U. 2013 r., poz. 594 z późn. zm.[1])), § 1 Uchwały nr XLII/864/14 Rady Miasta Gdyni z dnia 23 kwietnia 2014 r. w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia międzygminnego dotyczącego przyjęcia zadania polegającego na opracowaniu dokumentów strategicznych i operacyjnych w ramach projektu "NORDA - Północny Biegun Wzrostu" oraz § 1 Uchwały nr VIk/XLV/538/2014 Rady Miasta Wejherowa z dnia 9 czerwca 2014r. w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia międzygminnego dotyczącego powierzenia zadania polegającego na opracowaniu dokumentów strategicznych i operacyjnych w ramach projektu "NORDA - Północny Biegun Wzrostu"

zawiera się porozumienie międzygminne pomiędzy:

Gminą Miasta Gdyni

z siedzibą w Gdyni, Urząd Miasta Gdyni, Al. Marszałka Piłsudskiego 52/54,

reprezentowaną przez dr Wojciecha Szczurka, Prezydenta Miasta Gdyni

a

Gminą Miasta Wejherowa

z siedzibą w Wejherowie, Urząd Miejski w Wejherowie, pl. Jakuba Wejhera 8,

reprezentowaną przez Krzysztofa Hildebrandta - Prezydenta Miasta Wejherowa,

o następującej treści:

§ 1. Gmina Miasta Wejherowa powierza Gminie Miasta Gdyni, a Gmina Miasta Gdyni przejmuje zadanie polegające na opracowaniu w ramach projektu "NORDA - Północny Biegun Wzrostu" dla obszaru Gminy Miasta Wejherowa w ramach obszaru funkcjonalnego "Dolina Logistyczna" Strategii Zrównoważonego Rozwoju, a także programów operacyjnych w zakresie rozwoju przestrzennego i gospodarowania gruntami, transportu i rozwoju gospodarczego wraz z diagnozą obszarów problemowych wymagających interwencji.

§ 2. Niniejsze porozumienie wygasa, jeżeli Gmina Miasta Gdyni nie opracuje dokumentów,
o których mowa w § 1 w terminie do 30.04.2016r.

§ 3. Porozumienie wchodzi w życie z dniem podpisania i podlega publikacji w Dzienniku Urzędowym Województwa Pomorskiego.

Prezydent Miasta Wejherowa


Krzysztof Hildebrandt

Prezydent Miasta Gdyni


dr Wojciech Szczurek


[1]) Zmiany tekstu jednolitego wymienionej ustawy zostały ogłoszone w Dz. U. z 2013r. poz. 645 i 1318 oraz w Dz. U. z 2014r. poz. 379

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawna "Świeca i Wspólnicy"

Kancelaria Prawna „Świeca i Wspólnicy” Sp. k. jest podmiotem intensywnie rozwijającym się na polskim oraz międzynarodowym rynku usług prawnych. Wyróżnia się przede wszystkim postępowym działaniem, które ma na celu zapewnienie kompleksowego wsparcia prawnego oraz biznesowego zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »