| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Aneks nr 2 Prezydenta Miasta Krakowa

z dnia 16 kwietnia 2010r.

do Porozumienia Międzygminnego zawartego w dniu 20 grudnia 2007 roku (Nr W/V/242/ZDiT/4/2007) w sprawie: powierzenia przez Gminę Iwanowice oraz przyjęcia przez Gminę Miejską Kraków wykonywania zadań publicznych w ramach lokalnego transportu zbiorowego w zakresie i na zasadach określonych w Porozumieniu

zawarty w dniu 16. 04. 2010 roku, pomiędzy: Gminą Miejską Kraków z siedzibą w Krakowie, Plac Wszystkich Świętych 3/4, reprezentowaną przez: Jacka Majchrowskiego - Prezydenta Miasta Krakowa zwaną w dalszej części niniejszego aneksu "Miastem" a Gminą Iwanowice z siedzibą w Iwanowicach, Iwanowice Włościańskie 99, reprezentowaną przez: Zbigniewa Tomaszka - Wójta Gminy Iwanowice zwaną w dalszej części niniejszego aneksu "Gminą".

§ 1. Niniejszy aneks zostaje zawarty w związku: a) z ustaleniem na rok 2010 szczegółowych parametrów usług przewozowych, określonych w załączniku Nr 2, b) ze zmianą od dnia 1 stycznia 2010 r. procentowego wskaźnika udziału Gminy w kosztach realizacji przedmiotu porozumienia.

§ 2. W § 3 ust. 5 otrzymuje brzmienie: " 5. Wskaźnik udziału Gminy w kosztach wykonywania usług, o których mowa w ust. 1 od 1 stycznia 2010 roku wynosi 35%."

§ 3. Wprowadza się zmieniony niniejszym aneksem Załącznik nr 2 do Porozumienia.

§ 4. Zmieniony w ramach niniejszego Aneksu Załącznik Nr 2 do Porozumienia stanowi integralną część Aneksu.

§ 5. Treść Aneksu nr 2 do Porozumienia Międzygminnego zawartego w dniu 20 grudnia 2007 roku (Nr W/V/242/ZDiT/4/2007) podlega publikacji w Dzienniku Urzędowym Województwa Małopolskiego.

§ 6. Porozumienie sporządzono w czterech jednobrzmiących egzemplarzach, po dwa dla każdej ze stron.

Prezydent Miasta Krakowa

Jacek Majchrowski

Załącznik Nr 1 do Aneksu Nr 2
Prezydenta Miasta Krakowa
z dnia 16 kwietnia 2010 r.
Zalacznik1.xls

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria radcy prawnego Magdaleny Piotrowskiej-Gawron

Kancelaria radcy prawnego Magdaleny Piotrowskiej-Gawron z siedzibą w Krakowie świadczy kompleksowe usługi prawne na terenie całego kraju na rzecz wspólnot mieszkaniowych, zarządców nieruchomości, osób fizycznych i innych podmiotów.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »