| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XV/43/13 Zgromadzenia Międzygminnego Związku Celowego z siedzibą we Włodawie

z dnia 24 stycznia 2013r.

w sprawie wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właściciela nieruchomości

§ 1. 1. Określa się wzór deklaracji D-O(1) o wysokości opłaty, za gospodarowanie odpadami komunalnymi, składanej przez właściciela nieruchomości, zgodnie z załącznikiem Nr 1 do niniejszej uchwały.

2. Deklarację, o której mowa w ust. 1, składa się w biurze Międzygminnego Związku Celowego z siedzibą we Włodawie przy ul. Żołnierzy WiN 22 we Włodawie.

3. Deklarację składa się w terminie 14 dni od dnia zamieszkania na danej nieruchomości pierwszego mieszkańca lub powstania na danej nieruchomości odpadów komunalnych.

4. Określa się wzór oświadczenia w sprawie wykazu osób zamieszkujących daną nieruchomość, zgodnie z załącznikiem Nr 2 do niniejszej uchwały.

§ 2. 1. Pierwszą deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, właściciele nieruchomości są obowiązani złożyć w terminie do dnia 30 kwietnia 2013 r.

2. Właściciele nieruchomości, którzy w dniu 1 stycznia 2012 r. mieli zawarte umowy z przedsiębiorcą na odbieranie odpadów komunalnych, są obowiązani dołączyć do pierwszej deklaracji , składanej zgodnie z ust. 1, kopię takiej umowy lub kopię ostatniej faktury za odebrane odpady komunalne.

§ 3. Wykonanie uchwały powierza się Zarządowi Międzygminnego Związku Celowego z siedzibą we Włodawie.

§ 4. Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Lubelskiego i wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia jej ogłoszenia.

Przewodniczący Zgromadzenia


Jerzy Wrzesień


Załącznik Nr 1 do Uchwały Nr XV/43/13
Zgromadzenia Międzygminnego Związku Celowego z siedzibą we Włodawie
z dnia 24 stycznia 2013 r.
Zalacznik1.pdf

Zalacznik Nr 1 do uchwaly w sprawie wzoru deklaracji 1

Załącznik Nr 2 do Uchwały Nr XV/43/13
Zgromadzenia Międzygminnego Związku Celowego z siedzibą we Włodawie
z dnia 24 stycznia 2013 r.
Zalacznik2.pdf

Załącznik Nr 2 do uchwaly w sprawie wzoru deklaracji

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawna "Świeca i Wspólnicy"

Kancelaria Prawna „Świeca i Wspólnicy” Sp. k. jest podmiotem intensywnie rozwijającym się na polskim oraz międzynarodowym rynku usług prawnych. Wyróżnia się przede wszystkim postępowym działaniem, które ma na celu zapewnienie kompleksowego wsparcia prawnego oraz biznesowego zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »