reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Komunikat Zarządu Województwa Warmińsko - Mazurskiego

z dnia 8 marca 2010r.

w sprawie dokonania zmian w Indykatywnym wykazie indywidualnych projektów kluczowych Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013

w sprawie dokonania zmian w Indykatywnym wykazie indywidualnych projektów kluczowych Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

1) Dnia 8 marca 2010 r. Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego na mocy uchwały nr 13/227/10/III dokonał zmian w Indykatywnym wykazie indywidualnych projektów kluczowych Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

2) Indykatywny wykaz indywidualnych projektów kluczowych Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013 uwzględniający zmiany dokonane w dokumencie jest publikowany na stronie internetowej www.rpo.warmia.mazury.pl

3) Zmiany wprowadzone do Indykatywnego wykazu indywidualnych projektów kluczowych Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013 mają zastosowanie od 8 marca 2010 r. Polegają one na wskazaniu w miejsce Mazurskiego Związku Międzygminnego - Gospodarka Odpadami - Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Spytkowo Sp. z o.o. jako jednostki odpowiedzialnej za realizację projektu pn. "Regionalny system gospodarki odpadami - Ochrona Wielkich Jezior Mazurskich poprzez stworzenie kompleksowego systemu gospodarki odpadami."

4) Tekst jednolity Indykatywnego wykazu indywidualnych projektów kluczowych Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013 stanowi załącznik do niniejszego komunikatu.

Przewodniczący Zarządu Województwa Warmińsko - Mazurskiego


Jacek Protas

Załącznik do Komunikatu
Zarządu Województwa Warmińsko - Mazurskiego
z dnia 8 marca 2010 r.
Zalacznik1.doc

Zal do Komunikatu IWIPK 08 03 10

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

dr Radek Rafał Wasilewski

doktor nauk prawnych, radca prawny prowadzący w Szczecinie kancelarię prawną Kancelaria Radcy Prawnego dr Radek Rafał Wasilewski (www.radcawasilewski.pl)

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama