reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Komunikat Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego

z dnia 8 października 2010r.

w sprawie dokonania zmian w Indykatywnym wykazie indywidualnych projektów kluczowych Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013

w sprawie dokonania zmian w Indykatywnym wykazie indywidualnych projektów kluczowych Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

1) Dnia 8 października 2010 r. Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego na mocy uchwały nr 48/959/10/III dokonał zmiany w Indykatywnym wykazie indywidualnych projektów kluczowych Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

2) Indykatywny wykaz indywidualnych projektów kluczowych Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013 uwzględniający zmianę dokonaną w dokumencie jest publikowany na stronie internetowej www.rpo.warmia.mazury.pl

3) Zmiana wprowadzona do Indykatywnego wykazu indywidualnych projektów kluczowych Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013 ma zastosowanie od 8 października 2010 r. Polega ona na rozszerzeniu listy beneficjentów Programu pn. "Budowa ekologicznych mini przystani żeglarskich wraz z systemami odbioru i segregacji odpadów na wybranych obszarach regionu warmińsko - mazurskiego" o Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej "Korektywa", które jest jednostką odpowiedzialną za realizację projektu objętego listą rezerwową przedmiotowego Programu.

4) Tekst jednolity Indykatywnego wykazu indywidualnych projektów kluczowych Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013 stanowi załącznik do niniejszego komunikatu.

Przewodniczący Zarządu Województwa Warmińsko - Mazurskiego


Jacek Protas

Załącznik do Komunikatu
Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego
z dnia 8 października 2010 r.
Zalacznik1.doc

Zal do Komunikatu 8 10 2010

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Dowson Holdings Limited

Optymalizacja podatkowa, konta i spółki zagraniczne

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama