reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XL/236/2013 Rady Miejskiej w Miłomłynie

z dnia 26 czerwca 2013r.

w sprawie zmiany uchwały w sprawie określenia zasad udzielania bonifikat i wysokości stawek procentowych od opłaty z tytułu przekształcenia prawa użytkowania wieczystego w prawo własności nieruchomości

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt.15, art.40 ust. 1 i 2 pkt. 3 oraz art. 41 ust.1 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym ( Dz. U. z 2013r. poz. 594 ze zm. )) oraz art. 4 ust. 11a w związku z art. 4 ust. 5 i ust. 7 pkt. 2 ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności nieruchomości ( Dz. U. z 2012r. poz. 83 ) Rada Miejska w Miłomłynie uchwala co następuje:

§ 1. Uchwałę Rady Miejskiej w Miłomłynie nr XVIII/114/2012 z dnia 25 stycznia 2012 r. w sprawie określenia zasad udzielania bonifikat i wysokości stawek procentowych od opłaty z tytułu przekształcenia prawa użytkowania wieczystego w prawo własności nieruchomości, zmienia się w ten sposób, że w § 1 ustęp 1 otrzymuje brzmienie: "1. Upoważnia się Burmistrza Miasta i Gminy Miłomłyn do stosowania bonifikaty w opłacie za przekształcenie prawa użytkowania wieczystego w prawo własności nieruchomości Gminy Miłomłyn, zabudowanych na cele mieszkaniowe, usługowo-turystyczne lub zabudowanych garażami albo przeznaczonych pod tego rodzaju zabudowę oraz nieruchomości rolnych w wysokości 60 % w przypadku zapłaty gotówkowej."

§ 2. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Miasta i Gminy Miłomłyn.

§ 3. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Przewodniczący Rady Miejskiej


Paweł Jaskółowski

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawna Witold Modzelewski Radca Prawny

Kancelaria prawnopodatkowa w grupie Instytutu Studiów Podatkowych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama