reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Olsztynie

z dnia 27 listopada 2014r.

w sprawie sprostowania obwieszczenia Komisarza Wyborczego w Olsztynie z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego

Na podstawie art. 167 § 3 w związku z art. 168 § 1 i § 2 pkt 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112 ze zm.) Komisarz Wyborczy w Olsztynie

postanawia:

§ 1. Sprostować obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Olsztynie z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego w następujący sposób:

1. W rozdziale 2. Podział mandatów w radach. Rada Gminy Markusy przy Lp. 4, w rubryce L. mand. liczbę "9" zastępuje się liczbą "6".

2. W rozdziale 2. Podział mandatów w radach. Rada Gminy Markusy po Lp. 4 dodaje się "Lp. 5 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie. L. mand. 3".

3. W rozdziale 3. Wybrani radni. Rada Miasta Górowo-Iławeckie przy Lp. 5 nazwisko i imię "MICHALEWICZ Teresa" zmienia się na nazwisko i imię "MICHALKIEWICZ Teresa".

4. W rozdziale 3. Wybrani radni. Rada Gminy Kiwity przy Lp. 9 nazwisko i imię "PEŁKA Zbigniew" zmienia się na nazwisko i imię "PEŁKA Zdzisław".

5. W rozdziale 3. Wybrani radni. Rada Gminy Markusy przy Lp. 6, 10 i 11 nazwę komitetu wyborczego "Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe" zmienia się na nazwę komitetu wyborczego "Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie".

6. W rozdziale 3. Wybrani radni. Rada Gminy Markusy przy Lp. 8 nazwisko i imię "FIDOL Krzysztof" zmienia się na nazwisko i imię "FIDOR Krzysztof".

7. W rozdziale 3. Wybrani radni. Rada Miejska w Ostródzie przy Lp. 10, 12 i 14 nazwę komitetu wyborczego "Komitet Wyborczy Wyborców Włodzimierza Biodruka Razem Dla Ostródy" zmienia się na nazwę komitetu wyborczego "Komitet Wyborczy Wyborców Włodzimierza Brodiuka Razem Dla Ostródy".

8. W rozdziale 3. Wybrani radni. Rada Gminy Rychliki przy Lp. 6 nazwisko i imię "ZBRUG Halina" zmienia się na nazwisko i imię "ZBRÓG Halina".

§ 2. Postanowienie ogłasza się w Dzienniku Urzędowym Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz podaje do publicznej wiadomości w Biuletynie Informacji Publicznej.

§ 3. Postanowienie wchodzi w życie z dniem podpisania.

Komisarz Wyborczy w Olsztynie


Rafał Malarski


Uzasadnienie

Po sporządzeniu i podpisaniu obwieszczenia Komisarza Wyborczego w Olsztynie
z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego ujawnione zostały w części tego obwieszczenia, opracowanej przez Komisarza Wyborczego w Elblągu, omyłki.

Z tego względu należało wydać postanowienie o ich sprostowaniu, zgodnie z danymi uzyskanymi od Komisarza Wyborczego w Elblągu.

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Łukasz Mycka

ekspert specjalizujący się w tematyce samorządowej, działacz polityczny. Specjalizuje się głównie w polityce społecznej oraz ekonomice pracy.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama