reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XIX/134/2016 Rady Miejskiej w Dobrym Mieście

z dnia 28 stycznia 2016r.

w sprawie zmiany uchwały Nr VI/45/2015 Rady Miejskiej w Dobrym Mieście z dnia 26 lutego 2015 roku w sprawie określenia kryteriów obowiązujących na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Dobre Miasto, przyznania tym kryteriom liczby punktów oraz określenia rodzaju dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt 15 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jedn. Dz. U. z 2015 r., poz. 1515, z późn. zm.) oraz art. 20c ust. 4 i 6, w związku z art. 20zf pkt 1 ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (tekst jedn. Dz.U. z 2015 r., poz. 2156, z późn. zm.), Rada Miejska w Dobrym Mieście uchwala, co następuje:

§ 1.

W Uchwale Nr VI/45/2015 Rady Miejskiej w Dobrym Mieście z dnia 26 lutego 2015 roku
w sprawie określenia kryteriów obowiązujących na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Dobre Miasto, przyznania tym kryteriom liczby punktów oraz określenia rodzaju dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów, w § 1, w tabeli w kolumnie "Nazwa kryterium", kryterium wskazane pod poz. 1 otrzymuje brzmienie:

Kandydat w wieku 6 lat podlegający obowiązkowi rocznego przygotowania przedszkolnego lub w wieku 4 i 5 lat, mający prawo do korzystania z wychowania przedszkolnego zgodnie z zapisami ustawy o systemie oświaty".

§ 2.

Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Dobrego Miasta.

§ 3.

Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Warmińsko - Mazurskiego.

Przewodniczący Rady Miejskiej


Joachim Zawacki

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Celichowscy Służewska-Woźnicka Spółka Partnerska Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

reklama
reklama
reklama