reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała Nr XVIII/145/12 Rady Miejskiej w Chociwlu

z dnia 26 września 2012 r.

w sprawie zmiany uchwały Nr XXIV/201/2009 Rady Miejskiej w Chociwlu z dnia 23 kwietnia 2009 r. w sprawie ustalenia dla nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych na terenie Gminy Chociwel regulaminu określającego wysokość stawek dodatków do wynagrodzenia zasadniczego oraz szczegółowe warunki ich przyznawania, szczegółowe warunki obliczania i wypłacania wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw, wysokość i warunki wypłacania nagród z funduszu nagród a także wysokość nauczycielskiego dodatku mieszkaniowego oraz szczegółowe zasady jego przyznawania i wypłacania

Na podstawie art.30 ust.6 i art.91 d pkt 1 ustawy z dnia 26.01.1982 roku - Karta Nauczyciela ( Dz.U. z 2006 roku, Nr 97, poz. 674 z póź. zm.) po uzgodnieniu ze związkami zawodowymi nauczycieli Rada Miejska w Chociwlu uchwala, co następuje:

§ 1. W uchwale Nr XXIV/ 201/2009 Rady Miejskiej w Chociwlu z dnia 23 kwietnia 2009 r. w sprawie ustalenia dla zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych na terenie Gminy Chociwel regulaminu określającego wysokość stawek dodatków do wynagrodzenia zasadniczego oraz szczegółowe warunki ich przyznawania, szczegółowe warunki obliczania i wypłacania wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw, wysokość i warunki wypłacania nagród z funduszu nagród a także wysokość nauczycielskiego dodatku mieszkaniowego oraz szczegółowe zasady jego przyznawania i wypłacania:

1) w § 7 ust. 12, pkt 2 po słowach "wicedyrektor szkoły" dodaje się zapis o następującej treści: " szkoły podstawowej 20 %, gimnazjum 20%, szkoły ponadgimnazjalnej 10%".

§ 2. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Chociwla.

§ 3. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Zachodniopomorskiego.

Przewodniczący Rady Miejskiej


inż. Krzysztof Zych

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Krzysztof Bogusz

Aplikant radcowski

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama