reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Aneks Nr 01/2013 Prezydenta Miasta Koszalina

z dnia 11 stycznia 2013 r.

do porozumienia w sprawie przejęcia do prowadzenia przez Miasto Koszalin zadań powiatowej biblioteki

Miasto Koszalin reprezentowane przez Prezydenta Miasta Koszalina - Piotra Jedlińskiego oraz Powiat Koszaliński reprezentowany przez Starostę Koszalińskiego - Romana Szewczyka i Wicestarostę Koszalińskiego - Andrzeja Leśniewicza postanawiają, co następuje :

§ 1. 1. Na podstawie § 2 ust. 2 Porozumienia ustala się na rok 2013 kwotę dotacji w wysokości 60.000,00 zł (słownie: sześćdziesiąt tysięcy złotych) z przeznaczeniem na prowadzenie zadań powiatowej biblioteki publicznej przez Miasto.

2. Środki finansowe przekazane będą Miastu przez Powiat, zgodnie z § 2 ust. 1 Porozumienia, z zastrzeżeniem, że kwota 60.000,00 zł (słownie: sześćdziesiąt tysięcy złotych) zostanie wpłacona jednorazowo - do 31 marca 2013 r. na wskazane konto bankowe.

§ 2. Paragraf 2 ust. 1 Porozumienia otrzymuje brzmienie: "Podstawą finansowania realizacji zadań powiatowej biblioteki publicznej są środki finansowe określone w budżecie Powiatu na dany rok kalendarzowy i przekazane do budżetu Miasta jednorazowo do 31 marca 2013 r., na następujące konto bankowe: BRE Bank SA. 95 1140 1137 0000 2444 4400 1001 ".

§ 3. Aneks sporządzono w sześciu jednobrzmiących egzemplarzach, po dwa egzemplarze dla stron Porozumienia i dwa egzemplarze dla Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie.

§ 4. Aneks wchodzi w życie z dniem podpisania i podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Zachodniopomorskiego.
MIASTO


Prezydent Miasta Koszalina


Piotr Jedliński
POWIAT


Starosta Koszaliński


Roman Szewczyk


Wicestarosta Koszaliński


Andrzej Leśniewicz

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

FSG Podatki Sp. z o.o.

FSG Podatki Sp. z o.o. stanowi część grupy FSG, specjalizując się w świadczeniu kompleksowych usług doradztwa podatkowego. Misją naszej firmy jest zapewnienie Klientom bezpieczeństwa podatkowego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama