reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała Nr XXXVI/370/13 Rady Miejskiej w Karlinie

z dnia 24 czerwca 2013 r.

w sprawie górnych stawek opłat za usługi w zakresie odbierania odpadów komunalnych oraz opróżniania zbiorników bezodpływowych i transport nieczystości ciekłych

Na podstawie art. 6 ust. 2 i 4 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2012 r. poz. 391, poz. 951, z 2013 r. poz. 21 i poz. 228), Rada Miejska w Karlinie uchwala, co następuje:

§ 1. Ustala się górne stawki opłat ponoszonych przez właścicieli nieruchomości na terenie Gminy Karlino, którzy nie są zobowiązani do ponoszenia opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi na rzecz gminy za usługi w zakresie:

1) odbioru odpadów komunalnych z terenu nieruchomości w wysokości 115 zł netto za m3, z zastrzeżeniem punktu 2,

2) odbioru odpadów komunalnych z terenu nieruchomości zbieranych i odbieranych w sposób selektywny w wysokości 80 zł netto za m3,

3) opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych z nieruchomości w wysokości 40 zł netto za m3.

§ 2. Do stawek opłat określonych w § 1 dolicza się podatek od towarów i usług w wysokości określonej na podstawie odrębnych przepisów.

§ 3. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Karlina.

§ 4. Uchwałą wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Zachodniopomorskiego.

Przewodniczący Rady Miejskiej


Piotr Gwóźdź

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Mikołaj Lech

prawnik, aplikant rzecznikowski

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama