reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała Nr XXXVI/336/14 Rady Miejskiej w Bobolicach

z dnia 27 marca 2014 r.

w sprawie utworzenia odrębnych obwodów głosowania dla wyborców przebywających w zakładzie karnym dla przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 25 maja 2014 roku

Na podstawie art. 12 § 4 ustawy z dnia 5 stycznia 2011r. - Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2011r. Nr 21, poz. 112 fnote://) Rada Miejska na wniosek Burmistrza Bobolic poprzedzony przeprowadzeniem uzgodnień z Dyrektorem Zakładu Karnego w Starem Bornem, uchwala, co następuje:

§ 1. Dla przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego na obszarze gminy Bobolice, dla wyborców przebywających w zakładzie karnym ustala się:

1) obwód głosowania nr 10 w granicach Zakładu Karnego w Starem Bornem,

2) obwód głosowania nr 11 w granicach Zakładu Karnego Oddział Zewnętrzny w Opatówku.

§ 2. Ustala się siedziby Obwodowych Komisji Wyborczych:

1) dla wyborców przebywających w Zakładzie Karnym w Starem Bornem siedzibą Obwodowej Komisji Wyborczej jest Zakład Karny w Starem Bornem 14.

2) dla wyborców przebywających w Zakładzie Karnym Oddział Zewnętrzny w Opatówku siedzibą Obwodowej Komisji Wyborczej jest Zakład Karny Oddział Zewnętrzny w Opatówku.

§ 3. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Bobolic.

§ 4. Uchwała wchodzi w życie z dniem ogłoszenia i podlega publikacji w Dzienniku Urzędowym Województwa Zachodniopomorskiego oraz podaniu do publicznej wiadomości w formie obwieszczenia na terenie gminy Bobolice.

Przewodniczący Rady Miejskiej


Zdzisław Czarnecki

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Katarzyna Adamczyk

Doświadczony manager i profesjonalistka z dziedziny ekonomii zdrowia, specjalizująca się w analizie biznesowej, w tym w kontroli zarządczej w placówkach medycznych, ze szczególnym uwzględnieniem kontrolingu i analizy finansowej szpitala oraz w analityce rynku farmaceutycznego i analizach refundacyjnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama