| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała Nr XLV/384/2014 Rady Miejskiej w Złocieńcu

z dnia 24 kwietnia 2014 r.

zmieniająca uchwałę w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Złocieniec

Na podstawie art. 4 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2013 r. poz. 1399, poz. 1593), Rada Miejska w Złocieńcu uchwala, co następuje:

§ 1. Zmienia się § 4 regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Złocieniec stanowiącego załącznik do uchwały Nr XLIV/373/2014 Rady Miejskiej w Złocieńcu z dnia 27 marca 2014 r. w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Złocieniec, który otrzymuje następujące brzmienie; "1. Drobne naprawy, a więc wymiana kół, świec zapłonowych, żarówek, uzupełnianie płynów, regulacje pojazdów samochodowych poza warsztatami samochodowymi, na terenie nieruchomości dozwolone są tylko za zgodą właściciela nieruchomości oraz gdy nie będą powodowały zanieczyszczenia środowiska gruntowo-wodnego, a sposób postępowania z powstającymi odpadami będzie zgodny z właściwymi przepisami.

2. Mycie pojazdów samochodowych może odbywać się w myjniach samochodowych lub na terenie nieruchomości właściciela, poza myjniami, pod warunkiem, że sposób postępowania
z powstałymi zanieczyszczeniami będzie zgodny z przepisami szczególnymi.".

§ 2. Uchwała wchodzi w życie z dniem 1 czerwca 2014 r. nie wcześniej niż po upływie
14 dni od dnia jej ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Zachodniopomorskiego.

PRZEWODNICZĄCA RADY


Urszula Ptak

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Anna Gnoińska

Ekspert w zakresie strategii HR i cyfrowej transformacji HR, właściciel revit.hr. Doświadczenie zdobywała jako dyrektor i członek Zarządu odpowiedzialny za HR, komunikację i zarządzanie zmianą. Pracowała w spółkach międzynarodowych i krajowych w sektorze bankowym, mediów i energetycznym. Studiowała finanse i zarządzanie we Francji i w Niemczech w ramach NEOMA Business School. Dodatkowo ukończyła program Swedish Institute w zakresie CSR i program „Creativity&Innovation in the Organization” na UCLA. Europejka z przekonania. Mówi pięcioma językami. Pasjonuje się przyszłością pracy, zrównoważonym rozwojem w dobie globalizacji oraz przywództwem kobiet.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »