| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Aneks Nr 1 Zarządu Powiatu w Policach

z dnia 28 kwietnia 2014 r.

do porozumienia z dnia 1 lipca 2009 r. w sprawie przekazania przez Gminę Police do realizacji przez Powiat Policki zadania dotyczącego założenia i prowadzenia publicznego przedszkola specjalnego

do porozumienia z dnia 1 lipca 2009 r. w sprawie przekazania przez Gminę Police do realizacji przez Powiat Policki zadania dotyczącego założenia i prowadzenia publicznego przedszkola specjalnego

zawarty pomiędzy:

Powiatem Polickim, zwanym dalej "Powiatem", z siedzibą w Policach przy ul. Tanowskiej 8, reprezentowanym przez Zarząd Powiatu w Policach, w imieniu którego działają:

1. Leszek Guździoł - Starosta Policki,

2. Anna Rybakiewicz - Wicestarosta Policki,

a

Gminą Police, zwana dalej "Gminą", z siedzibą w Policach przy ul. Stefana Batorego 3 reprezentowaną przez Burmistrza Polic - Władysława Diakuna,

o następującej treści:

§ 1. W § 2 porozumienia dodaje się ust. 3 - 6 w następującym brzmieniu:

Gmina zobowiązuje się do przekazywania dotacji celowej otrzymywanej z budżetu państwa na dofinansowanie zadania określonego w § 1 porozumienia.

4. Przekazywanie dotacji celowej następować będzie w terminie 7 dni od daty otrzymania środków od Wojewody Zachodniopomorskiego, na rachunek bankowy wskazany przez Powiat.

5. Powiat zobowiązuje się do przekazywania Gminie rocznego rozliczenia wykorzystania dotacji celowej za okres jednego roku budżetowego w terminie do dnia 20 stycznia roku następującego po roku, w którym dotacja została udzielona.

6. W 2014 r. dotacja celowa wynosi 10 872,00 zł.".

§ 2. Aneks został sporządzony w pięciu jednobrzmiących egzemplarzach z przeznaczeniem dwóch egzemplarzy dla Powiatu, dwóch egzemplarzy dla Gminy oraz jednego egzemplarza celem publikacji w Dzienniku Urzędowym Województwa Zachodniopomorskiego.

Gmina Police

Powiat Policki

Burmistrz Polic


Władysław Diakun

Starosta Policki


Leszek Guździoł


Wicestarosta Policki


Anna Rybakiewicz

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Ślązak, Zapiór i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

Ekspert we wszystkich dziedzinach prawa związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »