reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała Nr LIX/756/14 Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim

z dnia 12 września 2014 r.

w sprawie odrębnych obwodów głosowania na obszarze gminy Kamień Pomorski w wyborach do Samorządu w 2014r

Na podstawie art. 12 § 4 ustawy z dnia 5 stycznia 2014r. Kodeks Wyborczy (Dz.U. z 2011r. Nr 21 poz. 112 z późniejszymi zmianami ), Rada Miejska w Kamieniu Pomorskim uchwala, co następuje:

§ 1. Tworzy się na obszarze gminy Kamień Pomorski dwa odrębne obwody głosowania w wyborach samorządowych w 2014r.

1. Obwód głosowania Nr 11 obejmujący Dom Pomocy Społecznej w Śniatowie z siedzibą Obwodowej Komisji Wyborczej w Śniatowie 19 ( DPS ).Obwód włącza się do okręgu wyborczego Nr 14.

2. Obwód głosowania Nr 12 obejmujący EMC Instytut Medyczny SA Wrocław - filia Szpital im. Św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim z siedzibą Obwodowej Komisji Wyborczej w Kamieniu Pomorskim przy ul. Szpitalnej 10 ( szpital ). Obwód włącza się do okręgu wyborczego Nr 2.

§ 2. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Kamienia Pomorskiego.

§ 3. Uchwała wchodzi w życie po 14 dniach od ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Zachodniopomorskiego i po podaniu do publicznej wiadomości w sposób zwyczajowo przyjęty.

Przewodnicząca Rady Miejskiej


mgr Kazimiera Szymańska


Uzasadnienie

Zgodnie z art. 12 § 4 ustawy Kodeks Wyborczy, Rada Gminy na wniosek Burmistrza tworzy odrębny obwód głosowania w zakładzie opieki zdrowotnej, domu pomocy społecznej, zakładzie karnym, jeżeli w dniu wyborów będzie w nim przebywać co najmniej 15 wyborców.

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Katarzyna Adamczyk

Doświadczony manager i profesjonalistka z dziedziny ekonomii zdrowia, specjalizująca się w analizie biznesowej, w tym w kontroli zarządczej w placówkach medycznych, ze szczególnym uwzględnieniem kontrolingu i analizy finansowej szpitala oraz w analityce rynku farmaceutycznego i analizach refundacyjnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama