reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała Nr XXXIII/200/14 Rady Gminy Nowogródek Pomorski

z dnia 26 sierpnia 2014 r.

zmieniająca uchwałę w sprawie podziału Gminy Nowogródek Pomorski na okręgi wyborcze, ustalenia ich granic i numerów oraz liczby radnych wybieranych w każdym okręgu

Na podstawie art. 421 w związku z art. 419 § 2 i 4 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21 , poz. 112 ze zm.) oraz art. 18 ust.2 pkt 15 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2013 r., poz. 594 ze zm.), na wniosek Wójta Gminy Nowogródek Pomorski, uchwala się, co następuje:

§ 1. Dokonuje się zmiany w załączniku do uchwały nr XVII/107/12 Rady Gminy Nowogródek Pomorski z dnia 11 października 2012 roku w sprawie podziału Gminy Nowogródek Pomorski na okręgi wyborcze, ustalenia ich granic i numerów oraz liczby radnych wybieranych w każdym okręgu (Dz. Urz. Woj. Zachodniopomorskiego, poz. 2578 z 17 czerwca 2014 r.), w następujący sposób:

1) do granic okręgu wyborczego nr 8 dodaje się: ulicę Leśną

§ 2. Wykonanie uchwały powierza się Wójtowi Gminy Nowogródek Pomorski.

§ 3. Po jednym egzemplarzu uchwały przekazuje się Wojewodzie Zachodniopomorskiemu i Komisarzowi Wyborczemu w Szczecinie.

§ 4. Na ustalenia Rady Gminy Nowogródek Pomorski w sprawie okręgów wyborczych, wyborcom, w liczbie co najmniej 15, przysługuje prawo wniesienia skargi do Komisarza Wyborczego w Szczecinie w terminie 5 dni od daty podania uchwały do publicznej wiadomości.

§ 5. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Zachodniopomorskiego oraz podaniu do publicznej wiadomości w sposób zwyczajowo przyjęty.

Przewodniczący Rady Gminy


Robert Rzeźnicki

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Marek Opiela

Radca prawny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama