reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie Starosty Stargardzkiego

z dnia 25 sierpnia 2015 r.

w sprawie zgłaszania kandydatów na członków Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych w Powiecie Stargardzkim na kadencję 2015- 2019

Na podstawie art. 44c ust. 2 i 3 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 127, poz. 721 ze zm.) w związku z § 9 rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2003 r. w sprawie organizacji oraz trybu działania wojewódzkich i powiatowych społecznych rad ds. osób niepełnosprawnych (Dz. U. z 2003 r. Nr 62, poz. 560)

STAROSTA STARGARDZKI

informuje o możliwości zgłaszania kandydatów na członków Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Powiecie Stargardzkim na kadencję 2015-2019 zwaną w dalszej części Radą.

I. Kandydatów do Rady mogą zgłaszać działające na terenie powiatu stargardzkiego organizacje pozarządowe, fundacje oraz jednostki samorządu terytorialnego.

II. Zgłoszenie sporządzone w formie pisemnej i podpisane przez osoby upoważnione do reprezentacji podmiotu powinno zawierać:

1) nazwę i adres podmiotu zgłaszającego,

2) imię i nazwisko, adres zamieszkania i numer telefonu kandydata,

3) informacje o dotychczasowej działalności kandydata na rzecz osób niepełnosprawnych,

4) oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na powołanie w skład Rady i o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.) w związku z powołaniem do składu Rady.

III. Wzór zgłoszenia dostępny jest na stronie internetowej powiatu stargardzkiego pod adresem: www.powiatstargardzki.eu oraz w BIP Starostwa Powiatowego w Stargardzie Szczecińskim.

IV. Zgłaszania kandydatów należy dokonywać na adres: Starostwo Powiatowe w Stargardzie Szczecińskim, ul. Skarbowa 1, 73-110 Stargard Szczeciński lub złożyć osobiście w Wydziale Spraw Społecznych i Zdrowia, parter pok. 08, w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia w Dz. Urz. Woj. Zachodniopomorskiego.

Starosta Stargardzki


Ireneusz Rogowski

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Krzysztof Papliński

Analityk ds. projektów konsultingowych w PKF Consult

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama