reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała Nr XVIII/203/16 Rady Miejskiej w Goleniowie

z dnia 30 marca 2016 r.

zmieniająca uchwałę w sprawie przyjęcia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Goleniów

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt 15 i art. 40 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2015 r. poz. 1515, poz. 1045 i poz. 1890) oraz art. 4 ust.1 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 250), po zasięgnięciu opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Goleniowie

Rada Miejska w Goleniowie uchwala, co następuje:

§ 1. W załączniku Nr 1 do uchwały Rady Miejskiej w Goleniowie Nr XVII/191/16 podjętej w dniu 24 lutego 2016r. w sprawie przyjęcia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Goleniów, zmienia się treść § 21, który otrzymuje brzmienie:

Nieruchomości zabudowane budynkami wielorodzinnymi powinny być objęte deratyzacją co najmniej raz w roku. W odniesieniu do nieruchomości zabudowanych budynkami jednorodzinnymi deratyzacja może być przeprowadzana tylko w miarę potrzeby.".

§ 2. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Gminy Goleniów.

§ 3. Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Zachodniopomorskiego i wchodzi w życie po upływie 14 dni od opublikowania.

Przewodniczący Rady


Łukasz Mituła

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Grzegorz Frątczak

Doświadczony coach i trener biznesu, menedżer z dyplomem MBA. Ekspert w CEO Solutions. Akredytowany trener w Ernst &Young Academy of Business.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama