reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała Nr XX/167/2016 Rady Miejskiej Białogardu

z dnia 11 maja 2016 r.

zmieniająca uchwałę w sprawie szczegółowych zasad, trybu przyznawania i pozbawiania oraz rodzajów i wysokości stypendiów sportowych dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe oraz dla trenerów prowadzących szkolenie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub w krajowym współzawodnictwie sportowym

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt 15, art. 40 ust. 1 i art. 41 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2016 r. poz. 446) i art. 31 ust. 3 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (Dz. U. z 2016 r. poz. 176) Rada Miejska Białogardu uchwala, co następuje:

§ 1. W uchwale Nr VI/41/2011 Rady Miejskiej Białogardu z dnia 6 kwietnia 2011 r. w sprawie szczegółowych zasad, trybu przyznawania i pozbawiania oraz rodzajów i wysokości stypendiów sportowych dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe oraz dla trenerów prowadzących szkolenie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub w krajowym współzawodnictwie sportowym (Dz. Urz. Woj. Zachodniopomorskiego z 2011 r. Nr 56, poz. 992 oraz z 2012 r. poz. 27) w § 6 ust. 3 otrzymuje brzmienie:

Stypendium sportowe może otrzymać również zawodnik reprezentujący gry zespołowe, który spełnia następujące kryteria:

1) w kategorii kadet (junior młodszy), junior lub młodzieżowiec jest członkiem kadry narodowej lub jest zawodnikiem zespołu (drużyny), który bierze udział w rozgrywkach szczebla krajowego oraz wojewódzkiego, i nie jest związany z żadnym klubem sportowym umową upoważniającą do otrzymywania wynagrodzenia z tytułu uprawiania sportu;

2) w kategorii senior jest zawodnikiem zespołu (drużyny), który bierze udział w rozgrywkach szczebla krajowego oraz wojewódzkiego, i nie jest związany z żadnym klubem sportowym umową upoważniającą do otrzymywania wynagrodzenia z tytułu uprawiania sportu.".

§ 2. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Zachodniopomorskiego.

Przewodniczący Rady Miejskiej


mgr Sławomir Domański

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Eksperci portalu infor.pl

POLAUDIT Sp. z o. o.

Podatki, rachunkowość, audyt

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama