reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała Nr XX/122/2016 Rady Powiatu w Myśliborzu

z dnia 20 czerwca 2016 r.

w sprawie zmiany budżetu i w budżecie Powiatu Myśliborskiego na 2016 rok

Na podstawie art. 12 pkt. 5 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 roku o samorządzie powiatowym (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 1445), Rada Powiatu w Myśliborzu uchwala co następuje:

§ 1. W planie dochodów budżetu Powiatu Myśliborskiego na 2016 rok dokonuje się zmian określonych w załączniku nr 1 do uchwały.

§ 2. W planie wydatków budżetu Powiatu Myśliborskiego na 2016 rok dokonuje się zmian określonych w załączniku nr 2 do uchwały.

§ 3. Wykonanie uchwały powierza się Zarządowi Powiatu w Myśliborzu.

§ 4. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Zachodniopomorskiego.

Przewodniczący Rady Powiatu


Ryszard Wiśniak


Załącznik nr 1 do Uchwały dnia 1 stycznia 2001 r.
Zalacznik1.pdf


Załącznik nr 2 do Uchwały dnia 1 stycznia 2001 r.
Zalacznik2.pdf


Uzasadnienie

Zmian dokonuje się zgodnie z art. 12 pkt 5 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 roku o samorządzie powiatowym (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 1445) na podstawie:

1) wniosku Z-cy Naczelnika Wydziału Inwestycji, Komunikacji i Dróg o zwiększenie o kwotę 40.000 zł. planu dochodów w rozdziale 75618 - Wpływy z innych opłat stanowiących dochody jednostek samorządu terytorialnego na podstawie ustaw oraz jednoczesne zwiększenie planu wydatków o kwotę 40.000 zł. w rozdziale 75020 - Starostwa powiatowe, §4300 - zakup usług pozostałych z przeznaczeniem na opłaty z tytułu usunięcia pojazdów na parkingi strzeżone.

2) wniosku Powiatowego Centrum Obsługi Finansowo - Administracyjnej w Myśliborzu o zwiększenie planu dochodów i wydatków Domu Wczasów Dziecięcych w Myśliborzu o kwotę 55.589 zł w rozdziale 85411 - Domy wczasów dziecięcych z przeznaczeniem na zakup środków żywności. Środki pochodzą z wpłat za przygotowywanie i wydawanie posiłków dla MOW w Renicach na podstawie porozumienia.

3) wniosku Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Myśliborzu o zwiększenie planu dochodów i wydatków 17.344 zł w rozdziale 85333 - Powiatowe urzędy pracy w związku z zatrudnieniem pracownika powyżej 30 roku życia, którego wynagrodzenie refundowane będzie ze środków Funduszu Pracy.

4) wniosku Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Dębnie o zabezpieczenie kwoty 175.000 zł. w budżecie jednostki z przeznaczeniem na wymianę instalacji elektrycznej budynku szkoły przy ul. Zachodniej.

5) wniosków Wicedyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Barlinku o zwiększenie budżetu szkoły o kwotę 170.000 zł. z przeznaczeniem na modernizację pomieszczeń sanitarnych oraz korytarzy - ciągów komunikacyjnych na I i II piętrze budynku szkoły przy ul. Szosowej 2.

6) w związku z koniecznością zabezpieczenia wynagrodzeń osobowych pracowników w rozdziale 85420 - Młodzieżowe ośrodki wychowawcze w MOW w Renicach dokonuje się zwiększenia planu wydatków o kwotę 154.500 zł.

7) wniosku Naczelnika Wydziału Inwestycji, Komunikacji i Dróg o zabezpieczenie kwoty 68.265 zł na wykonanie pełnej dokumentacji budowlanej dla budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Myśliborzu w związku z planowanym przystąpieniem do realizacji inwestycji "Modernizacja energetyczna budynku ZSP Nr 3 w Myśliborzu" współfinansowanej ze środków zewnętrznych w ramach działań RPOWZ 2014-2020.

8) wniosku Dyrektora Domu Wczasów Dziecięcych w Myśliborzu o zwiększenie budżetu jednostki o 100.000 zł. z przeznaczeniem na wymianę instalacji elektrycznej oraz dostosowanie do nowych funkcji pomieszczeń w budynku jednostki opuszczonych przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną.

9) w związku ze zwiększeniem liczby wychowanków w Regionalnej Placówce Opiekuńczo - Terapeutycznej w Dębnie zwiększa się plan dochodów i wydatków w rozdziale 85201 - Placówki opiekuńczo-wychowawcze o kwotę 385.188,82 zł.

10) w związku z koniecznością zmiany klasyfikacji dochodu dotyczącego odpłatności za dzieci przebywające w Regionalnej Placówce Opiekuńczo - Terapeutycznej w Dębnie dokonuje się przeniesienia kwoty 2.056.707,84 zł. pomiędzy paragrafami z §2330 do §2900.

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Magdalena Kamińska

Magdalena Kamińska posiada ponad siedmioletnie doświadczenie zawodowe w zakresie koordynowania procesów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Jej główną specjalizacją są rekrutacji dla branży finansowej, bankowej i IT. Ma duże doświadczenie w prowadzeniu kompleksowych poszukiwań metodą direct search oraz search & selection. Przykładowe zrealizowane rekrutacje: Service Delivery Manager, Analityk Systemowy, Programista Java, C/C++, C#, VBA, .NET, Ruby on Rails, Delphi, PL/SQL, ABAP, Web Developer, Projektant UX, Konsultant SAP, Konsultant Business Intelligence, Administrator Baz Danych Oracle, Tester Oprogramowania, Administrator Serwerów Aplikacyjnych, Ekspert ds. Monitorowania Infrastruktury i Usług IT oraz Zarządzania Konfiguracją, Architekt Systemowy, Magento Developer, Programista Hurtowni Danych/BI, Kierownik Zespołu Kontroli Jakości Danych, Release Manager, Project Manager, ETL Developer, Data Science, Data Analyst

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama