reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Informacja Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki Zachodni Oddział Terenowy z siedzibą w Poznaniu

z dnia 19 sierpnia 2010r.

o przedsiębiorcy ubiegającym się o udzielenie koncesji na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie przesyłania i dystrybucji ciepła

Do Zachodniego Oddziału Terenowego Urzędu Regulacji Energetyki z siedzibą w Poznaniu wpłynął wniosek przedsiębiorcy Pana Bogusława Żurawskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą "TEMPEKS" Przedsiębiorstwo Usługowo-Wdrożeniowe z siedzibą w Poznaniu przy ul. Knapowskiego 28 o udzielenie koncesji na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie przesyłania i dystrybucji ciepła. Aktualnie działalność gospodarczą w zakresie przesyłania i dystrybucji ciepła Przedsiębiorca prowadzi na podstawie koncesji uzyskanej decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki z 20 czerwca 2001 r. nr PCC/987/2904/W/3/2001/RW, której termin ważności upływa 25 czerwca 2011 r. Zgodnie z art. 39 ustawy - Prawo energetyczne Przedsiębiorca mógł wystąpić o przedłużenie terminu jej ważności nie później niż na 18 miesięcy przed jej wygaśnięciem. Z uwagi na to, że nie został zachowany ustawowy termin do złożenia wniosku o przedłużenie koncesji, Przedsiębiorca wystąpił z wnioskiem o udzielenie nowej koncesji na przesyłanie i dystrybucję ciepła.

Przedsiębiorca rozpoczął prowadzenie działalności gospodarczej 1 marca 1993 r. i wpisany jest do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Poznania pod numerem 10354/93/S. Działalność gospodarczą w zakresie przesyłania i dystrybucji ciepła będzie prowadził jedną siecią ciepłowniczą o długości ok.4,8 km zlokalizowaną w Luboniu, dzierżawioną od Spółdzielni Mieszkaniowej w Luboniu.

z up. Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki
Radca Prezesa URE w Zachodnim Oddziale Terenowym Urzędu Regulacji Energetyki z siedzibą w Poznaniu

Lidia Styperek

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Alicja Moszyńska

Właścicielka firmy Architektura Biznesu: doradza MSP w zakresie budowania marki i kultury firmy, marketingu, negocjacji i obsługi klienta.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama