reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr 240/10 Rady Gminy Opatówek

z dnia 11 sierpnia 2010r.

w sprawie zmiany liczby radnych wybieranych do Rady Gminy Opatówek w okręgach wyborczych oraz dostosowania opisu granic okręgów wyborczych na terenie Gminy Opatówek do stanu faktycznego

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt 15 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tj. Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1591 ze zm.) oraz art. 92 ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. - Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (tj. Dz. U. z 2003 r. Nr 159, poz. 1547 ze zm.) uchwala się, co następuje:

§ 1. Uchyla się uchwałę Nr 239/10 Rady Gminy Opatówek z dnia 3 sierpnia 2010 r. w sprawie zmian w podziale Gminy Opatówek na okręgi wyborcze, ustalenia ich granic i numerów oraz liczby wybieranych radnych w każdym okręgu.

§ 2. W podziale gminy na okręgi wyborcze, ustalonym uchwałą Nr 260/02 Rady Gminy Opatówek z dnia 28 czerwca 2002 r. w sprawie podziału gminy Opatówek na okręgi wyborcze, ustalenia ich granic i numerów oraz liczby radnych wybieranych w każdym okręgu, zmienionym uchwałą Nr 229/06 Rady Gminy Opatówek z dnia 11 lipca 2006 r., wprowadza się następujące zmiany:

1) w okręgu wyborczym Nr 1, w rubryce określającej liczbę radnych wybieranych w okręgu, liczbę "3" zastępuje się liczbą "2",

2) w okręgu wyborczym Nr 9, w rubryce określającej liczbę radnych wybieranych w okręgu, liczbę "1" zastępuje się liczbą "2".

§ 3. W związku ze zmianą urzędowej nazwy miejscowości dostosowuje się opis granic okręgów wyborczych do stanu faktycznego w następujący sposób:

- w okręgu wyborczym Nr 10, w rubryce określającej granice okręgu wyborczego, wyrazy "Sołectwo NOWA TŁOKINIA" zastępuje się wyrazami "Sołectwo TŁOKINIA NOWA".

§ 4. Jednolity wykaz okręgów wyborczych, ich granic i numerów oraz liczbę radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym z uwzględnieniem zmian, o których mowa w § 1, określa załącznik do niniejszej uchwały, stanowiący jej integralną część.

§ 5. Wykonanie uchwały powierza się Wójtowi Gminy Opatówek.

§ 6. Uchwałę przekazuje się niezwłocznie Wojewodzie Wielkopolskiemu i Komisarzowi Wyborczemu w Kaliszu.

§ 7. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Wielkopolskiego oraz podaniu do publicznej wiadomości w sposób zwyczajowo przyjęty.

Wiceprzewodniczący Rady Gminy


Paweł Bąkowski


Załącznik do Uchwały Nr 240/10
Rady Gminy Opatówek
z dnia 11 sierpnia 2010 r.

Numer
okręgu

Granice okręgu wyborczego

Liczba radnych wybieranych w okręgu

1

2

3

1

Sołectwo OPATÓWEK, ulice: Akacjowa, Feliksa Dziubińskiego, Grabowa, Helleny, Kaliska,Kościelna, Leśna, Parkowa, Piaskowa, Poprzeczna, Rogatka, Sosnowa, Szkolna, Św. Jana, Zagórek, Zdrojowa.

2

2

Sołectwo BORÓW
Sołectwo SZULEC
Sołectwo JÓZEFÓW

1

3

Sołectwo MICHAŁÓW DRUGI
Sołectwo MICHAŁÓW TRZECI
Sołectwo CIENIA - FOLWARK

1

4

Sołectwo OPATÓWEK, ulice: Mariana Buczka, Braci Gillerów, Dworcowa, Działkowa, Gen. Józefa Zajączka, Marcina Kasprzaka, Jana Kilińskiego, Tadeusza Kościuszki, Krótka, Ks. Adama Marczewskiego, Ludowa, Łódzka, 3-go Maja, Nowoogrodowa, Ogrodowa, Plac Wolności, Józefa Poniatowskiego, Piotra Szadkowskiego, Turkowska.

3

5

Sołectwo CIENIA DRUGA
Sołectwo CIENIA PIERWSZA
Sołectwo CIENIA TRZECIA
Sołectwo TROJANÓW

1

6

Sołectwo CHEŁMCE
Sołectwo PORWITY

1

7

Sołectwo SZAŁE

1

8

Sołectwo JANIKÓW
Sołectwo RAJSKO
Sołectwo SIERZCHÓW
Sołectwo WARSZEW

1

9

Sołectwo TŁOKINIA KOŚCIELNA
Sołectwo NĘDZERZEW
Sołectwo ZAWADY
Sołectwo ZDUNY

2

10

Sołectwo TŁOKINIA MAŁA
Sołectwo TŁOKINIA NOWA
Sołectwo TŁOKINIA WIELKA

1

11

Sołectwo DĘBE - KOLONIA
Sołectwo KOBIERNO
Sołectwo ROŻDŻAŁY

1

Wiceprzewodniczący Rady Gminy


Paweł Bąkowski

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

FSG Podatki Sp. z o.o.

FSG Podatki Sp. z o.o. stanowi część grupy FSG, specjalizując się w świadczeniu kompleksowych usług doradztwa podatkowego. Misją naszej firmy jest zapewnienie Klientom bezpieczeństwa podatkowego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama