reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie nr 1 Starosty Złotowskiego

z dnia 11 stycznia 2012r.

w sprawie operatu ewidencji gruntów i budynków dla obrębu ewidencyjnego Tarnówka, gm. Tarnówka

Zgodnie z art.24a, ust 8 ustawy z dnia 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne (Dz..U z 2010 r. Nr 193, poz.1287 tekst jednolity z późniejszymi zmianami) ogłaszam, że sporządzony projekt operatu opisowo-kartograficznego z dniem 20 grudnia 2010 r. staje się operatem ewidencji gruntów i budynków.

W lokalu Starostwa Powiatowego w Złotowie, przy al. Piasta 32 w pokoju nr 15, w terminie od 29.11.1010 r. do 17.12.2010 r. w godzinach od 9°° do 15°° , został wyłożony do wglądu osób zainteresowanych projekt operatu opisowo-kartograficznego ewidencji gruntów i budynków dla obrębu ewidencyjnego Tarnówka, gmina Tarnówka, w powiecie złotowskim.

Po upływie terminu wyłożenia, o którym mowa wyżej, projekt operatu opisowo-kartograficznego staje się operatem ewidencji gruntów i budynków dla obrębu ewidencyjnego Tarnówka, gmina Tarnówka.

Każdy, czyjego interesu prawnego dotyczą dane zawarte w ewidencji gruntów i budynków ujawnione w w/w operacie opisowo-kartograficznym, może w terminie 30 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Wielkopolskiego informacji, o której mowa wyżej, zgłaszać zarzuty do tych danych.

O uwzględnieniu lub odrzuceniu zarzutów Starosta Złotowski rozstrzyga w drodze decyzji .

Do czasu ostatecznego zakończenia postępowania, w stosunku do gruntów, budynków lub lokali, których dotyczą zarzuty, dane ujawnione w operacie opisowo-kartograficznym nie są wiążące.

Zarzuty zgłoszone po wyżej określonym terminie traktuje się jak wnioski o zmianę danych objętych ewidencją gruntów i budynków.

Starosta Złotowski


Ryszard Goławski

reklama
reklama

POLECANE

reklama

KORONAWIRUS - podatki i prawo

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Natalia Zawadzka

Adwokat

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama