reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XXIII/150/2012 Rady Miejskiej w Książu Wlkp.

z dnia 15 października 2012r.

w sprawie podziału Gminy Książ Wlkp. na stałe obwody głosowania

Na podstawie z art. 12 § 2 ustawy z dnia 5 stycznia 211 r. Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112, z późn. zm.) oraz art. 14 ustawy z dnia 5 stycznia 211 r. Przepisy wprowadzające ustawę - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 113, z późn. zm.) Rada Miejska w Książu Wlkp. uchwala co następuje:

§ 1. Dokonuje się podziału Gminy Książ Wlkp. na stałe obwody głosowania, ustala ich numery, granice oraz siedziby obwodowych komisji wyborczych zgodnie z załącznikiem do niniejszej uchwały.

§ 2. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Książa Wlkp.

§ 3. Traci moc uchwała nr XXVIII/257/02 Rady Miejskiej w Książu Wlkp. z dnia 23 maja 2002 r. w sprawie utworzenia obwodów głosowania, ustalenia ich granic i numerów oraz wyznaczenia siedzib obwodowych komisji wyborczych na terenie gminy Książ Wlkp. zmieniona uchwałą nr XLI/246/2006 z dnia 26 czerwca 2006 r.

§ 4. Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Wielkopolskiego i podaniu do publicznej wiadomości przez wywieszenie na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Książu Wlkp. i sołectw oraz przez zamieszczenie w Biuletynie Informacji Publicznej.

§ 5. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia i ma zastosowanie do kadencji Rady Miejskiej w Książu Wlkp. następujących po kadencji, w trakcie której niniejsza uchwała weszła w życie.


Załącznik do Uchwały Nr XXIII/150/2012
Rady Miejskiej w Książu Wlkp.
z dnia 15 października 2012 r.
Zalacznik1.pdf

tabela

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

widoczni.com

Agencja marketingu internetowego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama