reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr LXIV/371/2014 Rady Miejskiej w Okonku

z dnia 2 września 2014r.

zmieniająca uchwałę w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządzającym jest Gmina Okonek, udostępnionych dla operatorów i przewoźników oraz warunków i zasad korzystania z tych obiektów

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt. 15 i art. 40 ust. 2 pkt 3 i 4, art. 41 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym ( tekst jednolity Dz. U. z 2013 r. poz. 594 ze zm.) oraz art. 15 ust. 2 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2011 r., Nr 5, poz. 13 ze zm. ) Rada Miejska w Okonku uchwala, co następuje:

§ 1. W załączniku Nr 1 do Uchwały Nr XLVII/250/2013 Rady Miejskiej w Okonku z dnia 25 czerwca 2013 r. w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządzającym jest Gmina Okonek, udostępnionych dla operatorów i przewoźników oraz warunków i zasad korzystania z tych obiektów, w wykazie dworców i przystanków komunikacyjnych na terenie Miasta i Gminy Okonek, których właścicielem lub zarządzającym jest Gmina Okonek skreśla się L.p. nr 29, miejsce przystanku Lubnica 1, lokalizacja przystanku - wieś Lubnica, przy wjeździe do wsi, nr przystanku 26, strona P (prawa).

§ 2. Pozostałe zapisy uchwały i załączników pozostają bez zmian.

§ 3. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Okonka.

§ 4. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Wielkopolskiego.

reklama
reklama

POLECANE

reklama

KORONAWIRUS - podatki i prawo

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Katarzyna Puchała

Pracownik administracji samorządowej, z wykształcenia administratywista. Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Specjalizuje się w prawie pracy, które stało się jej pasją. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Na co dzień zajmuje się m.in. rozliczaniem delegacji służbowych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama